Májové odcházení
ilustrační foto: pixabay.com

Májové odcházení

31. 5. 2020

Loučí se slzami

pln urousaných květů,

a nebe nad námi

se těší na odvetu.

 

Zeleně plný je,

i  pokosené trávy,

nic se však neděje,

ještě je tu s námi.

 

Nabízí  vše, co má,

a taky ve stodolách ráj,

povinnost vykoná,

tak loučí se s námi Máj.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Hezké rozloučení s měsícem, který nám letos daroval nejen krásné květy, ale i tolik důležitou vláhu.
Soňa Prachfeldová
Krásné rozloučení s májem, také jsem mu poděkovala za nádheru, kterou nám daroval.
Jana Šenbergerová
Jitko, krásně jste se s májem rozloučila a mně připomněla, že mám Květen 2020 ještě v bloku na stole. Musím ho rychle přepsat a poslat dál, když už mám před očima nové tří fotografie v kalendáři i60ky.
Jitka Chodorová
i Tobě Ali děkuji za komentář, a souhlasím, i já mám květen ze všech měsíců nejraději, však letos jsem byla díky situaci, ale hlavně počasí, zklamaná, i když ta spadlá voda přišla vhod . Díky.
Alena Vávrová
Jj, také jsem si dneska nad "jeho" odcházením povzdechla. Mám ho nejraději ze všech....hezky jsi to, Jíťo, vystihla.
Jitka Chodorová
Děkuji všem za povzbudivé komentáře.
Alena Várošová
Jituš hezká báseň.Jen tvoř dál.
Jan Zelenka
Jitko, moc rád se ke tvým veršům vždy vracím.
Dana Puchalská
Moc hezká báseň.
Zuzana Pivcová
Loučí se, ale s úsměvem, protože předává vládu dalšímu krásnému měsíci, na který se těšíme. A na Tvou další báseň také.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.