Obecní dům v Praze
Foto: autorka

Obecní dům v Praze

11. 7. 2020

Včera večer jsem byla na varhanním koncertu ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Koncert byl spojený s prohlídkou reprezentačních prostor Obecního domu. Pro zájemce přikládám několik fotek.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Čadová
Do Obecního jsem chodila do tanečních. Také jsem zde byla na setkání seniorů.
Alena Tollarová
Koncert byl určitě krásný. Dlouho jsem toužila se do Obecního domu podívat a vyšlo mi to vlastně až díky i60. Byla jsem tam na koncertu ke Dni seniorů. A pak na výstavě Slovanské epopeje, jsem ráda, že jsem ji viděla.
Anna Potůčková
Nikdy jsem tam nebyla, tak alespon takto tu krásu vidím, za což děkuji!
Irena Mertová
Obecní dům je krásný. Na varhanní koncert jsem tam nedávno také mohla jít, ale pořád mám respekt z koronaviru... takže nic... :-)
Jitka Hašková
Děkuji, hezké připomenutí doby, kdy jsem tam chodila do tanečních a na plesy, kdy všechny tyto sály byly přístupné.
Zuzana Pivcová
Kdysi jsme se sestrou také měly možnost projít si Obecní dům. Na koncertě jsem tam byla víckrát.
Jan Zelenka
Obecný dům je krásný prostor. Pochopitelně na pár koncertech jsme tam se ženou byli, když jsem ještě normálně slyšel. Fotky jsou parádní.
Soňa Prachfeldová
Nádherné prostory.
Naděžda Špásová
Obecní dům znám i osobně, kdysi jsme tam měli třídní sraz. Moc hezké fotky.
Věra Ježková
Děkuji. Připomněla jste mi dobu, kdy jsme s přítelem chodili do Obecního domu na koncerty – pěšky večerní Prahou z ulice poblíž Národního divadla, kde bydlel.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.