Vzory na kalhotách patří k létu
Ilustrační foto: pinterest.com

Vzory na kalhotách patří k létu

29. 7. 2020

Lehké, tenké, pohodlné. A hodně barevné. S pestrými vzory, s motivy květin. Některé ženy se celý rok těší, až v létě takové kalhoty vytáhnou z šatníku. Jiné říkají: To bych si na sebe nevzala ani za nic, připadala bych si jako v pyžamu.

Nezpochybnitelné však je, že takové lehké, vzdušné kalhoty mohou pohyb v letních vedrech výrazně zjednodušit. V případě žen vyššího věku to platí dvojnásob. Ne každá starší  dáma se totiž cítí na to odhalit v létě nohy, ne každá nosí ráda sukně či šaty. V těchto případech se tenké a volné letní kalhoty stávají věrnými přáteli vyznavaček pohodlného oblečení.

Některé ženy je považují za takzvaně volnočasový oděv a vyrážejí v nich ven zpravidla u moře. Jiné je však klidně nosí v letních vedrech i ve městech.

Faktem je, že pokud jsou takové veselé letní kalhoty zkombinovány s jednoduchým tričkem či košilí a jejich majitelka je doladí jen vkusnými nenápadnými doplňky, jde často o velmi zajímavé a pohodlné oblečení, které sluší v každém věku.

Tady je malá inspirace, v čem se letní vedra dají pohodlně přežít.

Hodnocení:
(5.2 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Vzory na kalhotách se mi líbí,proč ne?.Je to jako barevný spodní díl sukně a jednobarevné triko doplněné výraznou bužuterií.
Marie Měchurová
K létu patří i to abychom se, my ženy, trošku "odvázaly". Letní kalhoty mám ráda i květované.
Hana Rypáčková
Takové kvítečkové z úvodní fotky mám, jen ty podpatky ne..
Dana Puchalská
Paráda.... Já jsem prostě kalhotová. A určitě bych si vybrala.
Margita Melegova
Vzorovane nosim ale nevyrazne kombinace barev a vzory.
Marie Doušová
Také ráda nosím lehké letní kalhoty ,ale většinou jednobarevné.Ženám to na fotkách sluší. Dík za inspiraci.
ivana kosťunová
Můj favorit - snímek č. 5
Věra Ježková
Ač vzory moc nemusím, na letních kalhotách se mi líbí. Na úvodní fotce se mi nelíbí kombinace vzorovaných kalhot s díratým tričkem – volila bych hladké.

Zpět na homepage Zpět na článek