Dovča 2020 Díl 8. Dětská plavba ve Vrbosce
Foto: autorka

Dovča 2020 Díl 8. Dětská plavba ve Vrbosce

6. 8. 2020

Dnes jsme se byli podívat na tradiční dětskou plavbu. Děti si měly nazdobit plavidlo, pojmenovat tým a tématicky se obléci. Prázdninová akce přilákala do Vrbosky mnoho dětí a samozřejmě i mnoho diváků. Některé týmy se opravdu velice dobře připravily. Mohli jsme vidět Tuti fruti, Pohádkový tým, Rybáře, Žraloky, Roztleskávačky a další. Kanál zdobily nafouknuté balónky a z reproduktorů zněly dětské písničky. Bylo odstartováno. Plavidla měla za úkol projet trasu asi 400 m. Rodiče z břehu povzbuzovali své ratolesti. Některé lodě se točily v kruhu, jiné do sebe narážely. Některé posádky cestou ztrácely výzdobu. Když loď nenabrala správný kurs, obětavci odložili pádla, skočili do vody a posunovali plavidla kupředu vlastním tělem. Nikdo neměřil čas, hlavní bylo doplout do cíle s celým týmem. 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Helenko, jsi správná fotoreportérka :-)
Jaroslava Handlová
Jo, sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo. Helčo, dobrý záběry.
Jitka Mošovská
Senza foto 7147 v poslední řadě.
Zdenka Soukupová
Helčo, je vidět, že jste si dovolenou užívala "všemi směry". A to je dobře. Alespoň z toho máme kousek i my čtenáři. ☼
Martina Růžičková
Prima tradice :-)
Jitka Hašková
Bezvadná zábava.
Dana Puchalská
Na podobnou akci jsem už fakt velká.
Jana Šenbergerová
Pěkná mela! Já bych se tam jako dítě neuplatnila, ale podívala bych se ráda.
Zuzana Pivcová
Děti od vody, ty se určitě nebojí potopit hlavu jako já. :-D
Marie Seitlová
Zajímavá akce ve Vrbosce. Děti i turisté se bavili, super.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 12. týden

Znáte své tělo? Tento týden si dáme otázky z biologie a konkrétně se budou týkat lidského těla.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

24%

Ano, ale zatím jen částečně

16%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

15%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

19%

Ne, protože na to nemám peníze

13%