Znáš dobře Česko?
Pravčická brána - foto pixabay.com

Znáš dobře Česko?

5. 8. 2020

Vážení,

nadpis článku je opravdovou otázkou na všechny ty, kteří rádi nejen na íčku hádají, luští. Pro Čechy by to měla být hračka, ale zkuste si tento test. Uvidíte, že je fakt dost náročný.
Na pár dní nás opustily tropy a dočkali jsme se deště a chladnějších teplot. Trochu si oddechneme od prací na zahrádce, sklizní rajčat, paprik, zavařování.
A tak je čas v podvečer si sednout k íčku a trochu si osvěžit svoje znalosti. V příloze najdete test s názvem Jak znáte Česko. Za své výsledky se já trochu stydím, jako Čech si myslím, že by to mohlo být ještě lepší. Nicméně, je to realita.

Tak se pohodlně usaďte, nastartujte mozkové buňky a dejte se do testu.
Hodně zdaru všem!!

Krásné letní dny ze srdce Hanka Nováková


https://native.seznamzpravy.cz/svetova-mista-v-cesku/?utm_source=Seznam&utm_medium=HProzcestnik1#utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Fotohádanky
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Bylo mi jasné, že neprojdu na výbornou, natolik své znalosti zeměpisu znám. 37 a maličko, no, a moje sestra je jako vždy ve všeobecných znalostech lepší, a to o dobrých 100 bodů.
Eva Mužíková
Měla jsem z výsledku opravdu obavy, ale 3316 říká, že jsem zkušený cestovatel. Blbost, byla to opravdu náhoda, naší zem skoro neznám, ale radost z výsledku mám...
Růžena Kuželková
Miluji kvízy a tento byl jeden z nich sice žádná sláva (3117bodů),ale člověk si zase "provětral mysl".Díky za to a jak se říká - houšť a větší kapky,toto myslím neomrzí.
Alena Vávrová
Jsem zkušená cestovatelka (i když ponejvíce prstem po mapě) ;-) .
Soňa Prachfeldová
Jsem na mobilu, test udělám na noťasu.
Dana Puchalská
Dobrý test.... Taky jsem zkušený cestovatel.... 3531 bodů hovoří za vše.. Jupí. :-) :-) :-)
Martina Růžičková
Prima test - díky. Uspěla jsem také jako zkušený cestovatel :-).
Irena Drob
Dobrý test, řadím se mezi zkušené cestovatele 3758 bodů, slepá mapa nic moc, další to dorovnaly.
Jitka Hašková
Zajímavý test, také jsem zkušený cestovatel - 3653 bodů.
Marie Měchurová
I já jsem zkušený cestovatel. Ze 4500 možných bodů jsem získala 3593. Děkuju - bylo to zajímavé.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.