Oblaka

Oblaka

18. 11. 2012

Oblaka bílá
po nebi táhnou,
jak vzácná díla
na duši sáhnou.

Oblaka bílá
kupí se tady,
kouzelná víla,
vznešené hrady.

Oblaka bílá,
svatební krajky,
tvořivá síla,
křidélka rajky.

Oblaka bílá
odletí s ptáky,
tíseň tu zbyla,
dešťové mraky.                  

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Dešťové mraky nemusí nutně vyvolat tíseň, spíše naději, že bude vláha, tolik potřebná pro vše živé. Jsi básnířka se vším všudy! Opěvuješ krásně lásku, přírodu a snad i dudy... :-)
Jiří Libánský
Povedlo se Ti to. Tvé vyjádření inspirativnosti bílých oblaků není o nic horší než obrazy nějaké malířky. Tak na konci bych nekončil dešťovými mraky s pláčem. Spíš romantikou červánků. Není třeba tísně. Usmíváme se na sebe.
Jitka Chodorová
Ale umíš,právě jsi to předvedla a musím konstatovat,že moc dobře.Díky za to.
Zuzana Pivcová
Neumím přírodní poezii jako Ty, K tomuhle mě něco výjimečně inspirovalo.
Jitka Chodorová
Oblaka bílá,tomu já říkám letní obloha,trochu mi lezeš Zuzko do zelí,ale jedeš ve svém stylu,moc pěkné,a ta představa léta.Díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...