Senioři z Dobrušky
Foto: autorka

Senioři z Dobrušky

9. 8. 2020

Výlet Seniorů Dobruška a Doteků naděje

Dnes 6.8.2020 se náš spolek seniorů a Doteků naděje vydal na návštěvu Hobitina na Šedivinách. Vyráželi jsme před druhou hodinou linkovým autobusem. I když byl výlet jen půldenní, sešlo se nás velké množství.

Na Šedivinách jsme vystoupili a vydali se vzhůru za dobrodružstvím. A jestli říkám vzhůru, tak to myslím doslova. K Hobitínu jsme museli vystoupat do prudkého kopce. Obdivuhodné bylo, že lidé o berlích vyšlápli celý dlouhý kopec až k Hobitínu. Tam byly k vidění malé domky, zapuštěné do stráně.
Po prohlídce jsme se vydali na zpáteční cestu. Někteří šli do Kounova pěšky a nás pár pohodlnějších jsme si objednali malý autobus do Kounova, kde jsme se občerstvili a pokračovali dál linkovým autobusem. Do Dobrušky jsme se vrátili po 16 hodině a v dobré náladě z příjemně prožitého odpoledne.
Jsme spolek seniorů a doteků naděje ( což je spolek zdravotně postižených). Na našem spojení se jen dokazuje, že když jsou lidé vstřícní, tak jde všechno. Spolupráce obou skupin funguje velmi dobře a přívítáme i další členy v obou skupinách.

Hodnocení:
(5 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Marková
Alenko Vávrová 20.8 jedu na tvůj vysněný Neratov. Pokud budeš chtít pošlu ti fotky. Jedeme zase se spolkem.
Martina Růžičková
Myslím, že výlety jsou jedním z nejlepších osvěžení života v jakémkoli věku :-).
Soňa Prachfeldová
Růženko, je fajn, že se scházíte a vyletujete. Také moc zdravím.
Alena Vávrová
Ahoj Růženko, zdravím do Dobrušky a vzpomínám.
Marie Seitlová
Krásně jste si to užili, setkání bývají vždy příjemné.
Dana Puchalská
Muselo to být opravdu pěkné a milé setkání.
Jitka Hašková
Moc hezký článek, jak si lidé dokáží užívat život bez ohledu na věk. Děkuji.
Zuzana Pivcová
Mezi obcemi jsou velké rozdíly, je vidět, že Dobruška je po téhle stránce aktivní, a to je dobře.
Hana Nováková
Stáří je krásné, protože nic nemusíš. Ale se zdravím je to kříž, jak vidno z fotky v úvodu. Dali jste přírodní překážky, protože jak se říká, v kolektivu se i na bolest zapomene a udělali jste si hezký výlet. Přeji vám všem ještě hodně takových výletů a schůzek, přeci život stářím nekončí...
Daniela Řeřichová
Děkuji autorce za povzbuzující článek. Tam, kde je dobrá vůle, si lidé dělají radost krásným společným výletem a určitě bylo i o zábavu postaráno.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu