Roztančené náměstí v Č.B.
Foto: autorka

Roztančené náměstí v Č.B.

31. 8. 2020

Na pozvání organizátorky akce Seniors Defilé 2020 se nás sešlo 22 účastníků (za íčko já s Ájou). Po projednání programu, nákladů a rozdělení podle butiků bude následovat zkouška.

Jedná se o 5. ročník v termínu 13. října 2020 od 17.00 hod. v Sále Beseda, Č.B.

Společně s budějovickými kolegyněmi zajdeme na sklenku, od 17 hodin je akce "Roztančené náměstí", se soubory folklóru.

Zazněly písně: K Budějicům cesta, Kdyby byl Bavorov, Když jsem já šel tou putimskou branou... aj.

Zakotvily jsme ve Formance a tam točili 12 st. Budvar s velkou čepicí, to byla lahoda. Taxi nás dopravilo na nádraží a šupky dupky domů. Byl to prima strávený den.

Nějaké momentky přikládám.

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.3 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Mošovská
Módní přehlídka Seniors Defilé se ruší.
Jitka Hašková
Krásně jste prožily den.
Soňa Prachfeldová
Krásně prožitý den, vše rozjásané.
Zuzana Pivcová
Mám Budějovice moc ráda a takováto akce mi je ještě víc přiblížila.
Jan Zelenka
Českobudějovické náměstí je jedno z krásných a charakteristických českých náměstí, byl jsem tak pouze jednou, škoda. je to pro mne moc daleko. Ale, jak vidět, jste si užívaly.
Dagmar Bartušková
Jitko, byl to báječně strávený den jak na schůzce s organizátorkami módní přehlídky, tak s některými modelkami. A pak ten náš posez u piva, hudba, tanec a zpěv - nezapomenutelné! Naštěstí jsme nestouply na pověstný " Bludný kámen", to bysme tam možná bloudily doposud. Bylo to just tak tak. To poslední večerní foto mluví za vše. :-)
Eva Mužíková
Nějak tomu nerozumím... :)))) Budete na té akci 13. října 2020 vystupovat v Sále Besed na přehlídce, nebo tančit v krojích na náměstí také od 17.00 hodin?.Ale ať je to tak, či jinak, určitě to bylo zajímavé setkání. / Jitko, dotaz ber s nadhledem, znáš mne./
Libor Farský
Moc se mi to líbí, jako kdybych tam byl s vámi.
Dana Puchalská
Moc hezky jste si ten den užily.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.