Módní přehlídka ve Zlíně nejen pro starší a pokročilé!
pozvánka na MP, autor: Jiřina Chudějová

Módní přehlídka ve Zlíně nejen pro starší a pokročilé!

3. 9. 2020

Rok se s rokem sešel a já přicházím s pozvánkou na šestý ročník "Módní přehlídky nejen pro 50+". Letos je vše vlivem okolností "trochu na levačku", ale vězte, že je připraven pestrý program, ze kterého si každý něco vybere.

Přijďte se tedy pobavit a inspirovat rouškám navzdory. Ať žije móda a její vyznavači!

 

Autor: Hana Lancová
Hodnocení:
(5 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eliška Murasová
Taky bych ráda, snad se podaří!
Marie Foltýnová
Ráda bych se přehlídky zúčastnila,jako každým rokem.Jsou vždy na jedničku.
Soňa Prachfeldová
Jeďte děvčata, budete nám referovat, je to krásná akce.
Alena Tollarová
Škoda, že Zlín je pro mě přece jen daleko. Ráda se pak podívám aspoň na fotky. Bude tam předvádět někdo z i60?
Marie Měchurová
Přijedu a těším se !!
Anna Čípová
Už jsem zapsala do kalendáře. Snad to vyjde. Noční Zlín je kouzelný.
Jitka Hašková
Určitě to bude krásné, přeji všem, aby si to užili.
Libuše Křapová
Hanko, to snad ne! taková bezva akce, a co času a práce jsi tomu věnovala! A to se tato upoutávka nedostala ani na hlavní stránku?
Hana Lancová
Dovoluji si íčkaře upozornit, že přehlídka v tomto rozsahu a s podporou statutárního města Zlína je poslední! Neváhejte a přijeďte! Těším se na vás.
Libuše Křapová
Už se těším :-) Přehlídka je vždycky velmi dobrá, krásné nositelné modely a pak následný pokec s íčkařkami :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.