Loučení s létem
Foto: autorka

Loučení s létem

26. 9. 2020

Poslední víkend letošního léta se vydařil. Příjemné teploty, jasná obloha, svěží zeleň a začínající převlékání listnatých stromů do podzimního hávu. Jak jste se loučili s létem vy? Já touláním v okolí města.

V sobotu ráno jsem se prošla kolem řeky a pozorovala proměny hladiny. Na mostě nad řekou jsem zkoušela fotit pavučiny, ale moc se mi nedařilo. Pokračovala jsem přes les na louku, která se neseče. Nádherná divočina.

Nedělní odpoledne jsem strávila v lese. Vychutnávala jsem klid a pronikání slunečních paprsků mezi stromy. Na posledním úseku mého lesního toulání jsem slyšela zpívat řeku, ale její hladinu jsem viděla z výšky jen na jednom místě.

Když vyrážím do přírody, tak si říkám: „Fotit budu, až opustím sídliště“. Ale toto předsevzetí nikdy nedodržím. To nejde, projít kolem barevné krásy bez povšimnutí.

Zvu vás na moje oblíbená místa a přeji příjemnou procházku.

Buď vítán, barevný podzime.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.8 b. / 22 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Omlouvám se, že reaguji na milé komentáře až nyní. Děkuji a mám radost, že se fotografie líbí.
Jana Kollinová
Nádherná, nenapodobitelná, nezapomenutelná poezie ve fotografii. Děkuji.
Elena Valeriánová
Poezie ve fotkách, to mám moc ráda.
Jaroslava Handlová
Aničko, moje loučení s létem proběhlo podobně jako to Tvoje - rovněž v přírodě s foťákem. Jen ten výsledek vyznívá jednoznačně v Tvůj prospěch. Jsem moc ráda, že jsem si tento článek a fotky otevřela právě teď před spaním. Bude se mi krásně usínat a snít. Je to nádhera, děkuji.
Naděžda Špásová
Aničko, moc hezké fotky, taky jsme se v pondělí byli na výletě rozloučit s létem. Mám článek na profilu. :-)
Dana Puchalská
Aničko, já to říkám všem a pořád.... Na Valašsku je krásně a Tvoje fotky jsou tomu důkazem. K r á s n á fotogalerie.
Marie Měchurová
Aničko, děkuju za pohlazení po duši .....
Alena Vávrová
Aničko, moc krásné fotky, ta úvodní je skvost osázený brilianty!
Helena Votíková
Krásné fotky. Kdyby to šlo, s létem bych se vůbec neloučila. I když teplý podzim je také fajn.
Martina Růžičková
Nádherná fotoprocházka! Vaše fotky mám moc ráda. Úvodní okapičkovaná je kouzelná a i ostatní jsou moc pěkné. Přeji dobré světlo :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.