Fotogalerie - Podívej, kvete růže...
Foto: autorka

Fotogalerie - Podívej, kvete růže...

29. 9. 2020

Nastal podzim, den se krátí, teploty klesají, a to nás nutí trávit více času doma v teple v pohodlném křesle s knížkou, nebo vysedáváním před obrazovkou TV, PC nebo notebooku.

Když jsem tak brouzdala ve své fotogalerii na PC, objevila jsem zapomenuté fotografie růžiček, růží a celých růžových keřů. Dovolte mi, abych se s Vámi podělila o pohledy na kytky, kterým se oprávněně říká královny květin:

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Doušová
Marie. fotky růží vždy potěší a já Vám za ně děkuji. Růže mám ráda a sama je na zahrádce mám a dělají mi velkou radost.
Marie Seitlová
Maruško, krásné fotky růží, žádná není stejná a jsou úžasné. Růže mám raději v zahradě,ne ve váze. Je mi líto, jak sklopí hlavičky a je po nich.
Ilona Erika Kolář
Ty jsou nádherný! Vybudovala jsem si letos rozárium, propadla jsem kouzlu růží, no však víš, foto na fc. Do vázy netrhám, jen když jsou polámané, nebo těsně před mrazem, protože nejvíc jim to sluší na záhonech.
Marie Ženatová
Díky moc za tu krásu *
Irena Mertová
Krása, radost pohledět. A v tom parku v Oslu jsme byly s kamarádkou, tak hezká vzpomínka.
Alena Tollarová
Oprávněně se jí říká královna květin. Děkuji za barevné pohlazení v deštivém dni :)
Anna Potůčková
Také mám ráda růže, je jen škoda, že docela rychle odkvétají a ve váze dlouho nevydrží na rozdíl třeba orchideí
Dana Puchalská
To je krásná fotogalerie. Já mám růže moc ráda.
Zuzana Pivcová
Já obdivuji všechny květiny, růži ani nijak nevyzdvihuji, ale fotky jsou moc hezké a květy rozmanité.
Helena Votíková
Krása. Nejvíc se mi líbí čajová růže.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.