V modré
Ilustrační foto: pixabay.com

V modré

17. 10. 2020

Nejsem král
ni vládce času
  do jediného okamžiku
  chci vmáčknout svůj svět
   v modrých odstínech
   oblačných koní a ryb
  bez lidí prázdnotou trpících
  ztracených ve vlastním já
za okny osleplých samotou

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dalibor Polanský
Jaroslave, jsem velmi rád, že Vás mé verše oslovily. Chápu, že vnímání pocitů jiného člověka může být obtížné, ne-li nemožné a právě proto mě těší Vaše pochopení.
Soňa Prachfeldová
Někdy je samota zapotřebí, máme výběr, je to v nás.
Alena Vávrová
V každém případě - modrá je dobrá! ;-)
Marie Doušová
Samota přichází , ale i odchází a začne zas čas plný krás, v obloze nalezen nádherný jas.Dík .......
Jitka Hašková
Moc hezké, modrou mám moc ráda.
Jana Šenbergerová
Hezké. Doufám, že nás poctíte svou tvorbou častěji.
ivana kosťunová
Posílám vám dole na video Rapsodii v modrém- tak nějak mi zazněla v hlavě při četbě vašich veršů :))
Zuzana Pivcová
Básnících mužů je zde málo, děkuji. Někdy se do našeho vlastního světa v jediném okamžiku vejde i někdo osleplý samotou, kterému to, byť jen chvilkově, pomůže.
Marie Novotná
Ta samota je sen jen a brzy přijde ráno, den. V oblacích modrá vystřídá se všechna, až probudíte se ze sna.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.