Výlet do Velkých Karlovic
Foto: autorka

Výlet do Velkých Karlovic

15. 10. 2020

Proč právě tam? V létě byl otevřen nový bazén a já chtěla omrknout, kde si budu prohřívat své staré kosti, když bude nevlídné počasí. Zrovna dnes, kdy prší a teploměr ukazuje pět stupňů, by tam bylo určitě prima. Ale ten prevít……, však víte. 

Velké Karlovice jsou typickou valašskou obcí. Leží v podhůří Javorníků a Beskyd v údolí Vsetínské Bečvy téměř na hranici se Slovenskem. A je skutečně velká, vzdálenost z jednoho konce obce na druhý přesahuje 10 km. Jedná se o známou rekreační oblast, v létě vybízí k turistice a v zimě k lyžování.

Z výletu jsem připravila fotoreportáž. Zvu vás na procházku údolím Pluskovec.

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Čípová
Děkuji za milé komentáře. Jsem ráda, že se vám Velké Karlovice líbí. Obec se stále zvelebuje a příroda kolem ní je krásná, Těm, co se tam chtějí podívat, přeji příjemné toulání. A na jaře tam kvetou orchideje. Jani, hotel Tatra se hodně změnil,
Martina Růžičková
Parádní fotoreportáž z nádherného kraje. Prohlídku fotografií jsem si moc užila. Díky :-)
Daniela Řeřichová
Děkuji za pěknou vycházku, byli jsme ve V.K. několikrát, ale tak nádherné fotografie nemám. Čiší z nich Váš vztah k tomuto kraji.
Soňa Prachfeldová
⁰obdivuji tuto krajinu, fotky mluvit samy za sebe.
Jaroslava Handlová
Aničko, s radostí jsem se nechala unést díky Tvým fotkám do krásné valašské dědiny. Děkuji.
Eliška Murasová
Aničko, lákavá pozvánka na výlet. Příští rok tam určitě zajedem, už jsem informovala mého muže, souhlasil.
Irena Drob
Až letos jsem se dostala ažna konec údolí Pluskovce, byla jsem mile překvapena, jak se údolí od mého mládí změnilo.
Jitka Hašková
Děkuji za přiblížení Velkých Karlovic. Kdysi jsem měla kolegyni v práci odtamtud, ale nikdy jsem tam nebyla. Ona už tam tenkrát neměla žádné příbuzné.
Naděžda Špásová
Aničko, nejdříve se omlouvám za ty pitomé hvězdičky, dávám si na to pozor, ale asi ne dost. Ve Velkých Karlovicích je to asi moc hezké, soudě dle fotek. :-) *******
František Matoušek
Na Valašsku jsem nikdy nebyl. Děkuji za pozvánku do krásných míst naší vlasti. Vím, že už se tam v mém věku nepodívám, o to víc děkuji. Musí tam být nádherně.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...