Podzim ve Volyni
Foto: autorka

Podzim ve Volyni

27. 10. 2020

Milí, zlatí a rouškovaní. Je pravda, že jsem ještě nikoho z vás neviděla osobně a že mě to mrzí. Z vašeho psaní mám ale dojem, že vás znám dlouho. Chtěla bych vás také potěšit vyprávěním a fotkami z nějakého výletu, ale bohužel jsem ráda, že se zatím pohybuji horko těžko jenom po Volyni.

Ale i Volyně je krásná a teď na podzim se vyšperkovala velmi. Posílám vám tedy podzimní fotky z Volyně, co jsem pořídila na procházce s pejskem. Doufám, že se vám budou alespoň trochu líbit, a pokud budete mít někdo cestu kolem Volyně, stavte se, ráda vás uvidím. Zatím na mne žádný virus nevlezl a doufám, že nevleze. Na naše rádoby setkání si vezmu tu nejveselejší roušku.

PS. MUSÍM DODAT, ŽE JSEM NĚKOHO OSOBNĚ VIDĚLA  A BYLA TO HANKA RYPÁČKOVÁ

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Pořízová
Krásnej příspěvek. Díky. Ráda bych vložila foto z dneška, protoze mi bylo nádherně, ale ještě to neumim, ale jsem ucenliva seniora, tak treba uz zítra. Díky.
Martina Růžičková
Děkuji za fotografické pozvání na procházku podzimní Volyní. Krásně vám to tam podzim nazdobil.
Jana Šenbergerová
Ráda jsem se prošla podzimní Volyní, kterou vůbec neznám. Přestože jsme se nikdy naživo neviděly, mám pocit, že se aspoň trochu známe jako "od vidění", i když je to spíše podle "psaní". :-)
Naděžda Špásová
Podzim je krásný všude. Hezké fotky.
Hana Rypáčková
Ano, Hano, poznaly jsme se , jak jsem měla zlomenou ruku. Tvůj pejsek mne celou oblízal, bylo to hezké posezení u tebe. Volyně se hezky zabarvila do podzimního..
Marie Měchurová
Souhlasím, že Volně a celé Jižní Čechy jsou krásné - letos jsme ta místa navštívili, a moc se nám tam líbilo. Vzpomínám na setkání v Praze letos v lednu. Třeba se něco podobného uskuteční i v příštím roce - už se těším na paní Hanu i na ostatní.
Věra Ježková
Hani, děkuju. Volyni neznám.
Dana Puchalská
Já to říkám stále. Jižní Čechy jsou krásný kousek naší země. Ano, setkání by bylo fajn.
Zuzana Pivcová
Haničko, máš štěstí, že máš "přírodu za rohem", zvlášť, když teď budou omezenější i vycházky se zvířátky. Věřím, že oba to zvládnete na výbornou.
Vladislava Dejmková
Děkuji za nahlédnutí do Volyně. Když zasvítí na podzim slunce, je krásně (skoro) všude. Je fajn, když si můžeme hezké chvíle užít. Dík.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%