Výlet do časů minulých - video z "Módní přehlídky nejen pro 50+" v září 2020
Jako na dovolené, autor: Anička Čípová

Výlet do časů minulých - video z "Módní přehlídky nejen pro 50+" v září 2020

29. 10. 2020

Ráno, v den konání akce, byla zatažená obloha a mrholilo. Po anabázi z posledních měsíců mě to poněkud rozladilo.

Rámec módní přehlídky jsem stihla domluvit se všemi zúčastněnými již během ledna a února. Zaplať Pán Bůh!
V březnu nastal čas zákazů a nejistoty. V polovině června se hnuly ledy a k přípravě jsem se mohla vrátit. Červenec a srpen beru jako měsíce "pracovního" klidu a nic nezařizuji.
Pak přichází poslední tři týdny v měsíci září, kdy se finišuje. Letos okořeněné neustálým sledováním koronavirové situace. Některé akce se ruší, jiné ne.

Blíží se odpoledne a obloha se vyjasňuje. Ve tři hodiny je sál dost zaplněn. Mám radost, že je dostatek židlí a každý si může vybrat mezi pobytem v sále nebo venku na platformě.

Držte si klobouky, začínáme!

 

 

Chci na tomto místě poděkovat:
- vedení statutárního města Zlína zastoupenému paní Janou Pobořilovou a její nástupkyní Radanou Dundálkovou za šest let trvající podporu,
- paní Zuzaně Havlíkové, majitelce módního studia ZANNIA Klatovy, již potřetí za krásné modely,
- paní Miroslavě Szórádové, majitelce Red brick design shopu, za moderní doplňky,
- paní Pavle Hradilové za inspirativní přehlídku historických modelů,
- pedagogům SŠ oděvní a služeb Vizovice v čele s paní ředitelkou Evou Solnařovou za vzornou spolupráci na všech ročnících,
- vedení 14|15 BAŤOVA INSTITUTU zastoupeného paní ředitelkou Petrou Kubíkovou a produkční paní Radkou Kalábovou za podporu i v současné nelehké situaci,
- taneční skupině The Crazy Flappers a
- v neposlední řadě kosmetické firmě SALOOS naturcosmetic za dárkové balíčky přírodní kosmetiky.

A samozřejmě nemohu zapomenout na dámy z Íčka:
Vlastu Zakopalovou, Helenku Červenku, Marii Měchurovou, Annu Čípovou, Annu Potůčkovou, Jaroslavu Handlovou, Irenu Drobilíkovou, Květu Řičánkovou a Libuši Křapovou.

Fotografie jsou z dílny Radky Dynkové, Aničky Čípové a Mariana Lance st.

Můj příběh
Autor: Hana Lancová
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Daniela Řeřichová
Muselo být úžasné být při TOM. Obdivovala jsem již předešlé fotografie a článek a také organizaci akce s tak báječnou atmosférou.
Marie Faldynová
Mám radost, že se to tak vydařilo a že máte krásné fotografie i film pro nás, kteří jsme tam nebyli!
Libuše Křapová
Bylo to nádherné a pohodové :-) Hanka L. jako vždy byla v přípravách bezchybná :-)
Zuzana Pivcová
Jsem ráda, že se tu ta bezvadná akce po čase objevila. A také velice oceňuji, že Hanka poděkuje všem, kteří se na tom podíleli, a to jmenovitě. takže má každý z čtenářů o všem přehled. Díky, Hani.
Soňa Prachfeldová
Radost pohledět.
Josef Borecký
Nádherná akce, to nemá chybu, rád jsem se podíval alespoň na fotky a video.
Marie Doušová
Dík za krásné fotky....Všem účastníkům to moc slušelo.
Anna Potůčková
Byla jsem při tom s kamarádkou, a stálo to opravdu za to. Velmi zdařilá přehlídka, příjemné setkání. Alespon na pár hodin jsme zapomněli na trampoty dnešních dnů! Největší díky ale patří Hance L. Vždy to má vychytané do posledního detailu, a přehlídky jsou úžasné!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.