Tam, kde je krásně
foto:pixabay.com - vodní plocha a okolí Vranovské přehrady

Tam, kde je krásně

29. 10. 2020

Vážení íčkaři,

jsme v době nelehké, od středy zase platí přísnější opatření a kdo ví, jak to bude dál a jak budou vypadat vánoce. Nesmíme to ale vzdát, musíme se opatrovat, dodržovat nařízení a hlavně vydržet a neztrácet hlavu.  Bohužel, do toho všeho přispěl i dušičkový čas zataženou  oblohou, deštíkem a teploty klesají úměrně k podzimu, faktory, které dosti ovlivní naši mysl. Lepší už to ale v tomto roce nebude.S tím se musí počítat.

Chtěla jsem vás tak trochu potěšit krátkým videem z krás naší země. A protože destinace je mojí srdeční záležitostí, zkuste spolu se mnou se přenést alespoň na malou chvilinku tam, kde bylo, je a navždy bude  krásně a tak i trochu se oprostit  od toho zlého kolem nás.

Všem na dálku posílám přání zdraví a osobní pohody. Opatrujte se!!


Pro info: zřícenina hradu Corštejn, hrad Bítov a státní zámek Vranov n. Dyjí

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Kdysi jsem tam jedinkrát byla, ne u přehrady, ale na hradě. A ještě s mezinárodní skupinou historiků, o které jsem se musela postarat. Žádný relax. Jsem ráda, že tohle už mi teď "nehrozí".
Marie Faldynová
Video jsem si pustila dvakrát jak se mi líbilo! Krásný kraj!
Hana Nováková
Děkuji všem za příspěvky i za shlédnutí. Věřím, že jste se pokochali
Martina Růžičková
Na Vranově a Bítově jsem byla kdysi na výletě. Krásné památky i kraj kolem.
Jitka Mošovská
Vranovská přehrada, Bítov jsme kdysi dávno stanovali.
Soňa Prachfeldová
Cornštejn Bítov, Vranov nad Dyjí , je tam nádherně, je to 3 roky , co jsem tam opět trávila dovolenou , přímo u Dyje. Ještě bych tam chtěla někdy. Nádherné, děkuji.
Alena Várošová
Krásný kraj,který neznám,nádherná místa k odpočinku v létě.Přeji Vám Hanko,aby jste se příští rok na tato místa zase ráda vracela.Profesionálně natočené video,děkuji za přiblížení dalšího ktásného kraje.
Hana Nováková
Omylem mnou hodnoceno, omlouvám se.
Zuzana Pivcová
Byla jsem asi před 25 lety na Vranově a na Bítově, a to jsem se ještě musela starat o mezinárodní skupinu historiků, pro které byl uspořádán výlet. Tak jsem si to moc neužila. Je to krásný kraj.
Jitka Hašková
Ten kraj znám, je krásný, na všech místech jsem několikrát byla. To video je pro mě zbytečně dlouhé děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...