Můj říjen s deštníkem - fotoreportáž
FOTO: autorka

Můj říjen s deštníkem - fotoreportáž

1. 11. 2020

Letošní říjen u nás se dá charakterizovat jedině slovy písničky Waldemara Matušky - Mrholí (Mrholí).Mrholí nebo rovnou prší a deštník je v pohotovosti prakticky den co den.

Na druhou stranu mám radost, že jsem nevynaložila zbytečně několik euříček při poslední návštěvě německého obchodu, když jsem na stojanu uviděla červený deštník a musela ho v tu ránu mít. Pohled přes jeho optimistické barvičky mi zpříjemňuje toulky v jinak setrvale nevlídném počasí. Napadá mě, že počasí se snad spřáhlo s covidem, protože si nějak nedokážu vzpomenout, kdy se naposledy stalo, že za celý říjnový měsíc bylo pod Řípem slunečno jen jeden a půl dne.

Zachovat si veselou mysl v této podivné době, kterou žijeme, je dost náročné. Pomáhá mi každodenní virtuální styk s rodinou, ale samozřejmě také nahlížení na íčko a kontrola toho, co kdo zrovna dělá, a sdílení všech možných radostí i bolístek. Nic mi nezabrání v tom, abych jako obvykle po obědě popadla foťák a šla se projít. Několik krátkých výletů autem je příjemným bonusem.

Pojďte se se mnou podívat na takový pel-mel z mých říjnových toulek.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Umíš!!!! Málo slov a hodně krásných fotek, to se mi líbí.
Dana Puchalská
Ano, tenhle pel-mel se mi co? Ten se mi líbí.
Helena Votíková
V tvém podání je i toulání v dešti nádhera.
Jana Šenbergerová
Tvé fotky jsou tak krásné, že se ani nechce věřit, že bylo nevlídné počasí. Je to podobné jako číst Zuzčiny verše. Také nemám slov.
Vladislava Dejmková
Tulačko s foťákem, fotky se mi moc líbí. Asi je to výběr těch nejepších, co jsi v říjnu nafotila, viď.
Eliška Murasová
No vida, i pošmourné počasí má svůj půvab.
Jitka Hašková
Máš překrásné toulky. Tvoje fotky bu stačily na celý kalendář íčka.
Věra Ježková
Moc hezké. Taky bych se toulala, kdybych měla kde. I s deštníkem; déšť mám ráda.
Jaroslav Kolín
Škoda, že nemohu hodnotit dvakrát. Inu - kdo umí, umí. :-)
Zuzana Pivcová
Krásné různorodé fotky, moc mě potěšily.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.