Cesta krajinou snů
pixabay.com

Cesta krajinou snů

6. 11. 2020

melodii něžnou
ptáci zpívají v oblacích
v kráse city oživnou
nesené na běláscích
   a  já
rozevlátým okamžikům šeptám radost
květy čistých sedmikrásek hladím
v kapkách duhy cítím něžnost
kol oblaků bílých zas bloudím
 jak kořínky ze semínek rostu
  vzhůru k obloze
  kryjící hvězdy

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Krásné! Domnívám se, že básníkem je každý druhý, třeba jen ve svém nitru... ne každý to ale dokáže napsat do veršů, natož zveřejnit...
Soňa Prachfeldová
Vnímat přírody krás, je jako vnímat sebe každý z nás. Být venku mezi lesy a loukami , je volnost bytí, hned je svět plný krás a to vnímá hodně lidí z nás.
Marie Seitlová
Pěkné, další básník na ičku. Sedmikrásky mám moc ráda a úvodní obrázek s bělásky je super.
Dalibor Polanský
Jaroslave, samozřejmě stačí, ale pár slov potěší rozhodně víc.
Jaroslav Kolín
Stačí, když jsem dal článku pět hvězdiček? :-)
Dalibor Polanský
Děkuji za Vaše reakce, jsem za ně rád. Je jen škoda, že se v této kategorii objevuje tak málo lidí.
Irena Mertová
Moc pěkné :-)
Jana Šenbergerová
Moc hezky jste sám sebou propojil zem s oblohou.
Zuzana Pivcová
Je to krásné, dar všeho kolem a navíc ještě příslib dalších, třeba teď jen neviděných, cenností. Tak to vnímám já. A to je asi dobře, když báseň osloví každého podle jeho vibrací.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.