Po modré do mlhy
Foto: autorka

Po modré do mlhy

9. 11. 2020

Redakce vyhlásila téma „Moje zábava“ a já se rozhodla, že připravím fotoreportáž. V letošním roce neprožíváme snadné období. Díky spoustě omezení je náš život méně pestrý. Nezoufám. Stále máme možnost chodit do přírody a ta nikdy nezklame. Mám štěstí, že bydlím na malém sídlišti v blízkosti řeky Rožnovská Bečva. Stačí jen přejít po mostě na druhý břeh řeky a pak záleží jen na mně, zda zvolím toulky lesem nebo po loukách.

Tentokrát vám přiblížím jednu dopolední vycházku v husté mlze. Není každý den jasno a dobré světlo pro fotografování, ale posilovat imunitu musím i za nepříznivého počasí. Snad se mi alespoň trochu podařilo zachytit kouzlo podzimního času.

Přeji vám vše dobré a snad už brzy bude lépe. Kéž by.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 26 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Měchurová
Aničko, ještě že jsi se nám v té mlze neztratila. Co by jsme si tady bez Tebe a Tvých fotek počali. Hezké.
Dana Puchalská
Aničko, parádní fotky. Napíšu to jedním slovem u m í š. :-)
Jitka Hašková
Hezká procházka. Děkuji.
Marie Seitlová
Aničko, ty umíš udělat i v mlze pěknou procházku.
Anna Potůčková
Aničko Ty prostě umíš fotit za každého počasí. Díky za 2hodinovou procházku Tvým krajem, byt je ta procházka jen virtuální. Podzim má své kouzlo......
Naděžda Špásová
Hezké fotky v mlze.
Hana Rypáčková
Nádhera..
Zuzana Pivcová
Nádhera, tady jsem toho v sobotní mlze moc neviděla. Díky, Aničko.
Jana Šenbergerová
Procházky v mlze mají své kouzlo. My jsme právě teď skryti v té inverzní. Protější domy spíš tuším než vidím, ale nad námi je slunečno. Díky za krásnou procházku, Aničko.
Věra Ježková
Aničko, toulky podzimní přírodou jsou krásné, i v mlze. Ráda jsem se s vámi prošla.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.