Inverze na 50 slov
Jana Šenbergerová

Inverze na 50 slov

10. 11. 2020

Čekali jsme, že se kolem poledne vyjasní, ale kdepak. Mlha si na nás zasedla a ani se nehne, naopak je čím dál tím hustější. Přesto jsem před polednem na okamžik zahlédla, že je nad ní slunce. Mlha nám ho pro dnešek ukradla včetně okolních kopců. Naštěstí nakonec zase všechno vrátí.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.9 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Nováková
Mlžné fotky mají něco tajemného v sobě. Jinak podle úvodní foto žijete v krásném kraji. Díky za 50 slov a krásné foto
Jan Zelenka
Není mi jasný původ fotek. Jsou ale pěkné.
Zuzana Pivcová
Inverzní počasí v Praze většinou trvá řadu dní. Na tento týden ho předpověděli na celý. Nemám slov. Natož padesát! :-D
Naděžda Špásová
Jani, mně už ta mlha leze krkem, dneska je to zase šedá deka. Ty fotky jsou zajímavě udělané, to ty? :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.