Antverpy a "listo pad" dvatisícedvacet, navzdory všemu ještě stále slunečnice kvetou
Foto: autorka

Antverpy a "listo pad" dvatisícedvacet, navzdory všemu ještě stále slunečnice kvetou

10. 11. 2020

Město Antwerpy vydávají z plných sil síly potřebné nám všem. Antverpy kvetou v srdcích mnoha lidí. V mém také, již dlouhá léta.

Kosmopolitní město, nabízející mnoha národům vše potřebné. Proto zde i na sklonku podzimu tyto květiny kvetou. Je slunečný den, město plné obchodů není lidmi přeplněné, materiální hodnoty jsou kdesi zapomenuty a vítězí síly, které tu byly již  dávno, ale které byly vědomě lidmi potlačovány. Dnes lidé tráví svůj čas v parcích, děti jezdí na kolech a všichni užívají "živého" života. Lidé si uvědomují hodnoty svého bytí. Rozum se začíná podřizovat Srdci, a proto lidé mohou zažívat více radostí a kreativity.

Kéž je naše planeta poseta jen a jen těmito krásnými okamžiky, které léčí ostatní...

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Krásné, škoda, že jsi nepřidala fota. :)
Martina Růžičková
Kéž by těch krásných a léčivých okamžiků bylo co nejvíce... Antverpy jsem před lety na krátce navštívila. Je to kouzelné město.
Dana Puchalská
Tam bych se jednou chtěla podívat. Děkuji.
Soňa Prachfeldová
Moudré pozastavení se zamyšlením.
Jitka Hašková
Zajímavé, ale s fotkami města by to bylo zajímavější.
Věra Ježková
Danuš, velmi bych uvítala fotky města. Vím, že je občas dáváš na FD, ale tady mi chybí. Nebyla jsem tam.
Daniela Řeřichová
Díky za zamyšlení nad hodnotami současného světa.
Zuzana Pivcová
Danuško, jako obvykle citlivé a dojemně pravdivé. Děkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.