Co jsme

Co jsme

25. 11. 2012

Ty jsi můj milý,
kožíšek bílý,
horlivý, žárlivý
a rozpustilý.

Já jsem tvá známá,
holka i dáma,
prožitky, výčitky,
fraška i drama.

Ty jsi má láska,
koncová hláska,
otazník, vykřičník,
na štěstí sázka.

Já jsem tvé světlo,
nebe i peklo,
čekání, vyznání,
co ti vše řeklo.                 

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Každý máme nějaký dar, kterým můžeme potěšit jiné. Chce to jen srdce otevřené a uši nastražené.
Zuzana Pivcová
No a co? Já zase neumím jezdit ani na kole, natož s taxíkem!!
Olga Štolbová
Holky,žasnu. Já verš nevymyslím,kdybych se na hlavu postavila. Jste všechny prima.
Marie Bartošová
Na znamení nezáleží, vyrovnat se šlo by stěží. Hlavně, že nám píše básně, když je čteme, je nám krásně.
Jitka Chodorová
Ta zbytečně skromná, ta se k ovci rovná, my však tady všichni známe, že se jí nevyrovnáme.
Zuzana Pivcová
Jitko! Kdepak Lvice, ta je více, já jsem jenom Beran-ice. A když už jsme ve veršovce, někdy jsem spíš hloupá Ovce.
Olga Štolbová
Zuzano,ani nevíte,jak já se každý den těším,co nového si od vás přečtu.Vaše verše jsou pohlazení pro mou dušičku,díky.
Jitka Chodorová
Co říci více,jsi jako Lvice!!!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...