Sobotní procházka
Pavel Kopřiva, Jana Šenbergerová

Sobotní procházka

13. 11. 2020

Snažíme se denně alespoň trochu provětrat, nadýchat čerstvého vzduchu a vystavit svou kůži stále vzácnějším slunečním paprskům.
Během pracovních dnů to stihneme ve spojení s nákupy.
Minulou sobotu nám počasí přálo, proto jsme si vyšli k sanatoriu Edel. V poslední době patří k našim oblíbeným vycházkovým okruhům.
Bývá tam neobvyklý klid, málokdy někoho potkáme.
Když nezapomeneme, máme s sebou fotoaparát. Při focení se střídáme podle toho, co koho zaujme.
Třeba se vám aspoň něco bude také líbit.

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Byla to fajn procházka, děkuji, Jano a Pavle ;-)) . Ta lípa je úžasná. Biskupská kupa taky. A samotné lázně určitě taky.
Jitka Hašková
Díky za krásnou procházku. Pohled na Biskupskou kupu mi připomněl, když jsem byla pod ní na pionýrském táboře na začátku 50-tých let a chodili jsme na ní na borůvky. Je tam pořád taková spousta borůvek?
Dana Puchalská
Jani, moc pěkná procházka. A to ani nepíšu o fotografiích. Ty jsou jako vždy parádní. Vzpomněla jsem si při čtení článku na jednu dávnou známou. Jmenovala se Edelová. Uznej, je to krásná shoda jmen.
Hana Nováková
Jano, virtuálně jsem se prošla s Vámi a bylo to moc krásné, díky
Zuzana Pivcová
Pro vás jen více takových procházek a pro nás takových fotek, za které děkuji.
Daniela Řeřichová
Hezká fotoreportáž, nikdy jsem v těchto místech nebyla. Děkuji.
Věra Ježková
Jano, díky za hezkou procházku.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.