Nedělní procházka - fotoreportáž
Pavel Kopřiva, Jana Šenbergerová

Nedělní procházka - fotoreportáž

14. 11. 2020

Víkend 7. a 8. listopadu sluncem nešetřil. Oba dny jsme využili k delším procházkám. Zatímco v sobotu jsme zamířili k jihu, v neděli jsme své kroky obrátili k severu. Mělo to jednu výhodu, nebyli jsme oslňování slunečními paprsky, které nás naopak příjemně hřály do zad.
V sobotu jsme šli okruh kolem sanatoria Edel, v neděli kolem hřbitova. Obě trasy patří k našim oblíbeným.

Zlatohorský hřbitov byl založen v roce 1897 a byl to hřbitov německý. Ještě počátkem 21. století na něm rostly staré lípy, ale pak byl revitalizován, čímž ztratil na své tajemnosti a stal se průhlednějším. Už jsme si zvykli a zase se nám začíná líbit.

Pojďte se s námi projít kolem hřbitovní zdi v zadní části hřbitova. Tato procházka je příjemná v každém ročním období.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Pěkně zachycená procházka :-).
Dana Puchalská
Jani, minulá procházka i ta dnešní jsou moc... k r á s n é. Krajinu se stromy mám moc. ráda.
Eva Mužíková
Díky za procházku a vzorně popsané fotky. Stromy mám na nich velmi ráda.
Eliška Murasová
Také ráda chodím hřbitovem. Víkend, o kterém píšeš, byl i u nás sluníčkový.
Anna Potůčková
U nás stejně jako u Nadi je šedá deka a na procházku mně to vůbec neláká. Ale Ty jsi měla procházku pod krásně modrou oblohou a to se to pak fotí mnohem lépe než když je šedo.
Zuzana Pivcová
Úvodné fotka ve mně vyvolala představu předjaří. Ale u vás v kraji musí být hezky stále.
Naděžda Špásová
Jani, hezká procházka i fotky. Modrou oblohu jsme tu už víc jak týden neviděli. U nás kraluje šedá deka. :-)
Irena Mertová
Hezká procházka :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...