Pierot
autor kresby Zdenek Seydl

Pierot

14. 11. 2020

 Na bělobou natřené tváři
rudý úsměv jen lehce načrtnut
oči v černých linkách pláčí
  životem dávno probodnut
       jen gesty ukazuje divákům svůj žal
       a z hlediště se ozve
               NESLYŠÍM...

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Velková
Připomnělo mi to Největšího z pierotů...
Martina Růžičková
Působivé. Děkuji.
Dana Puchalská
Krásné. Děkuji.
Jitka Hašková
Moc hezké Děkuji.
Jana Kollinová
Krátká báseň s dokonalou pointou. Děkuji.
Soňa Prachfeldová
Když se to jen hraje, je to dobré, ve skutečnosti už ne.
Hana Nováková
Pokud člověku chybí některý z pěti základních smyslů, je to vždy problém. I sluch patří mezi ně a člověk se s tím musí naučit žít. Jak napsala Zuzka tvář člověka, pohled do jeho duše a jednání člověka vypoví o něm mnoho aniž by bylo vyřčeno nějaké slovo. Jinak v podletí každého roku se v Kolíně koná festival pantomimy na počest J.G. Deburau i za účasti zahraničních účinkujících. Je to krásná podívaná. Možná by se vám líbil...
Zuzana Pivcová
Je škoda, že mnozí lidé kladou větší důraz na slova než na pohled na tvář či do duše. Děkuji.
Hana Šimková
Každý i když vidí, slyší to, co chce.
Jana Šenbergerová
Moc hezké. Kolik takových je mezi námi! V tomto případě by bylo mnohem horší nevidět. Mám "výhodu". Co nevidím, slyším, co neslyším, vnímám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...