Mrazivé ráno
Foto: autorka

Mrazivé ráno

19. 11. 2020

Po probuzení do šestého dne listopadu jsem vnímala zvuky připomínající škrábání. Že by řidiči čistili skla svých miláčků? Vykoukla jsem z okna a bylo hned jasno. První mráz letošního podzimu je tu.  Rychle jsem se oblékla a vyrazila s fotoaparátem ven.

Obdivovala jsem, jaká překvapení vykouzlil mráz /spíše mrazík/. Jak rychle stoupalo slunce nad obzor, tak rychle mizela bílá nádhera a začínal krásný dne. Nespěchala jsem domů. Vychutnávala jsem si blahodárné účinky slunečního svitu a cvakala a cvakala.

Co se mi podařilo zachytit, uvidíte ve fotogalerii. Chválím podzim za jeho barevnost, mlhy a vůni.

Mějte krásné dny a snad už brzy bude lépe.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Kollinová
Nádhera! Okouzlil mě ohňostroj dvou třpytivých květin sevřených do krystalů mrazivé krásy.
Soňa Prachfeldová
Kouzelné Aničko.
Anna Čípová
Moc děkuji za slova chvály. Poděkování patří spíše přírodě, já jen byla ve správný čas na správném místě. Eliško, když jsem uviděla listy v počítači, nestačila jsem se divit, co dokáže světlo. Všem přeji, aby i pro mě vyčaroval mráz bílou nádheru.
Naděžda Špásová
Moc hezké fotky, jako vždycky. :-)
Alena Tollarová
Ozdobičky z drobných bílých krystalků vypadají slavnostně. A do toho moucha a pestřenka :) Jsem zvědavá, kdy se první mrazík dostaví do Polabské nížiny .
Dana Puchalská
Aničko, zkrátka a dobře.... Umíš. A fotky jsou nádherné. Fakt.
Marie Seitlová
Aničko, krásně u vás mrazík čaroval a ty jsi to uměla nádherně zdokumentovat. Jsou to úžasné fotky, děkuji.
Marie Seitlová
Aničko, krásně u vás mrazík čaroval a ty jsi to uměla nádherně zdokumentovat. Jsou to úžasné fotky, děkuji.
Alena Vávrová
Moc krásné snímky!
Marie Ženatová
Milá Aničko moc děkuji za nádherné fotečky* - to u nás jsem také ještě první mrazík neviděla...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...