Fotoreportáž: 17. listopad v Praze
FOTO: Jan Raška

Fotoreportáž: 17. listopad v Praze

17. 11. 2020

Ani protiepidemiologická opatření neodradila stovky lidí, kteří si přišli na Narodní třídu připomenout události 17. listopadu. Jak to tedy vypadalo v Praze po 31 letech?

Před památníkem 17. listopadu na Národní třídě, připomínající boj za svobodu a demokracii v České republice, se od ranních hodin zastavovaly desítky lidí, kteří zde zapalovali svíčky. Policie tentokrát hlavně hlídala epidemiologická opatření, tedy aby se netvořily velké hloučky lidí a aby lidé měli zakryty ústa a nos rouškami.

Restaurace na Národní třídě, ale i na Václavském či Staroměstském náměstí, nabízely lidem svařené víno, grog a také polévky či sladké dorty. Oproti jiným dnům tu byl nepoměrně větší ruch, ale i tak bez zahraničních turistů.

Více prozradí pár fotografií z obvykle nejnavštěvovanějších míst v Praze.

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.8 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Ciprys
To jsme my Češi my rádi chodíme do ulic.Nejdříve to byl 1.Máj ted je to 17.11 co to je za svátek když ho víc jak polovina národa neslaví.A to že tam provokoval ten starý ošuntělý narcista on to má v krvi aby se pořád předváděl.
Růžena Kuželková
Paní Eva Mužíková to vystihla pár slovy,které by se mohly "vytesat do kamene".
Dana Puchalská
Ano, zajímavá reportáž. A jak už psala Eva...... je to marný, je to marný, je to marný
Danka Rotyková
Staré centrum Prahy mám moc ráda, ale nesnáším dacy lidí, zvláště těch, co ohrožují druhé. A to jsou obvykle ti, co přijedou demonstrovat. Pan Klaus už jiný nebude, je to ' Jájínek ', naštéstí nevolí hrubá slova. Na to máme prezidenta, tomu se nikdo nevyrovná. Pana Kocába si vážím, i když neměl roušku. Chce to poslouchat a přemýšlet.
Dana Divišová
Arogantní Klaus musí provokovat. Myslí, že je nesmrtelný. Takhle vypadá jeho vztah k lidem. Promiňte Jene, že reaguju na TV reportáž.
Jana Šenbergerová
Někdy jsem ráda, že je Praha daleko.
Hana Čadová
Hodně lidí bylo bez roušky...
Antonín Nebuželský
Nikdy jsem něměl tyhle oslavy rád. Všeobecně.
Anna Potůčková
Díky za fotoreportáž z matičky Prahy. Eva M. to napsala krátce ale výstižně.
Eva Mužíková
Klaus, Kocáb a jiní......je to marné, je to marné, je to marné:(((((

Zpět na homepage Zpět na článek