Podzimní

Podzimní

29. 11. 2020

a zas plameny předčítají
z letokruhů dřeva
příběhy lesa
  na okno mi ťuká ráno
cvrčci mají poslední bál
racek nadává na drátě
  kaleidoskop barev
točí ve střípcích zrcátek duhu
 chtěl jsem jít
 pro ten hrnec na jejím konci
  a zatím přemýšlím
  proč stojí tolik sil
  se usmívat

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Též si Vaše verše několikrát přečtu, máte poezii krásnou, trochu smutnou, úsměv přijde nečekaně, vynutit se nedá.
Dalibor Polanský
Pane Zelenko, nikdy jsem nechtěl psát verše tzv. spotřební, ale snažil jsem se čtenáře dovést právě k tomu, co tady uvádíte. Vniknout, třeba i s obtížemi, pod povrch textu. Děkuji Vám všem za zastavení, i když mě mrzí, že je tady tak málo lidí, kteří by reagovali.
Jan Zelenka
Vaše verše jsou zajímavé. Je třeba si je přečíst víckrát, aby je čtenář vstřebal.
Martina Růžičková
Krásné, posmutnělé verše.
Hana Šimková
Bohužel pane Dalibore, ale ten úsměv pod rouškou stejně vidět není. Tak šetřete síly, až ji budeme moci sundat.
Zuzana Pivcová
Někdy to představuje velké úsilí a jindy se nečekaně objeví úsměv sám. Ať máte stále důvod k úsměvu, určitě Vám sluší.
Jana Šenbergerová
Ta je pěkně rozjímavá s krásně poetickými obrazy.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.