První sníh
Foto: autorka

První sníh

3. 12. 2020

Na první adventní neděli se příroda v našich končinách vyparádila. Oblékla se do bílého hávu a vypadala rázem velmi svátečně. Bílé jemné vločky se snášely celý den k radosti dětí a všech milovníků toulek přírodou.

Fotoaparátem jsem se musela pokusit tu velkou proměnu zachytit. Mé toulání začalo u řeky, pokračovalo v lese a při návratu domů jsem fotila detaily. Jak se mi dařilo, uvidíte ve fotogalerii. Snad vás pobaví tak trochu atypický sněhulák.

Přeji všem klidný a pohodový advent.   

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Krása Aničko. Tak si Tě umím živě představit, jak lovíš soustředěně a se zápalem fotky ve vašem krásném kraji.
Hana Lancová
Aničko, mé oko si na Tvých fotkách vždy smlsne. Krása!
Jitka Hašková
Děkuji za krásné zimní fotky.
Jana Šenbergerová
Aničko, krása ve tvém podání mě vždycky potěší. Jsem ráda, že už ti zas nohy slouží a můžeš pro nás zachycovat, co na svých fototoulkách vidíš.
Anna Potůčková
Potěšily Tvé fotky mé oči. Zima má být bíla a přírodě to moc sluší! Dnes už máme u nás na Holešovsku také bílou peřinu, ale zatím je tenká, ale třeba ještě do večera zmohutní, nebot zatím sněží stále.
Martina Růžičková
Kouzelné zasněžené fotky. Přeji hezké předvánoční dny a dobré světlo :-).
Marie Doušová
Fotky se moc povedly. Dík.....
Věra Ježková
Krásné fotky. I já přeji všem klidný a pohodový advent.
Irena Mertová
Krásné fotky ze zimního lesa.
Hana Nováková
Krásné zimní fotky, sníh jen nakrátko, podle předpovědí se zase oteplí, ale já bych si přála, aby po celou zimu bylo tak 10 cm sněhu, krajina sněhem pokrytá, změněná v bílou peřinu, mrazu tak do -5C a všude to tajemné ticho v době vánoc. No, možná nezůstane jen u přání, jen ten nahoře to ví...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.