Návod, jak žít, když je vám trochu víc
Ilustrační foto: pixabay.com

Návod, jak žít, když je vám trochu víc

7. 12. 2020

Ø  Čtěte staré knihy

Ø  Procházejte se po lese

Ø  Dívejte se na ztřeštěné komedie a nahlas se smějte

Ø  Pozorujte měsíc a hvězdy

Ø  Pište si deník

Ø  Poslouchejte starou hudbu

Ø  Dávejte si po obědě šlofíka

Ø  Pracujte na zahrádce

Ø  Krmte ptáčky

Ø  Myslete s láskou na své děti a vnoučata

Ø  Usmívejte se

Ø  Uvařte si něco dobrého a s chutí to snězte

Ø  Choďte s kamarádkami a kamarády na kafe a na pivo

Ø  Zajímejte se o vědecký pokrok a o to, co se děje kolem vás

Ø  Zapisujte si legrační příjmení a hlášky a pak se tomu smějte

Ø  Buďte laskaví a vstřícní

Ø  Popíjejte červené víno

Ø  Buďte zvědaví

Ø  Divte se všemu jako malé dítě

Ø  Fotografujte přírodu

Ø  Sbírejte na cestách kamínky

Ø  Pomáhejte, pokud je to ve vašich silách

Ø  Hostěte s láskou návštěvy

Ø  Jezděte na kole, dokud to jde

Ø  Nestěžujte si, zbytečně nemluvte o nemocech

Ø  Dávejte polní kvítka do vázy

Ø  Poslouchejte rádio

Ø  Dovolte si snít a nechte poletovat myšlenky jako ptáky

Ø  Buďte vděční, děkujte

Ø  Milujte lidi a svět

Ø  Věřte ve šťastné konce

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Švancarová
Njkdo nikoho nenutí,aby se choval bod po bodu.Za přečtení to stojí.
Vladimír Mrázek
Také jeden návod, v současné době snadno realizovatelný: Hodně spím, málo jím, mezi dědky nechodím.
Marie Doušová
Tolik věcí co by člověk mohl a přesto to někdy nejde,ale každý má svoje životní tempo .Někdo dělá to a druhý zase něco jiného. Držet se návodu, asi každému nebude vyhovovat,ale někdy je každá rada drahá a někdy i prospěšná......
Jana Hošková
Hezky napsané ! Tak jsem si to v podstatě odškrtala (to, co dělám) skoro všechno a něco se pokusím napravit :-))
Eva Mužíková
Někoho článek potěší, pro někoho je zbytečný... zkrátka co člověk, to názor...
Jan Zelenka
V žádném případě nepotřebuji podobné rady. Dělám to, co zvládnu a co se mi líbí. V tom výčtu činností ale chybí sex. nebo ho snad senioři nepotřebují? Celkem zbytečný článek.
Hana Nováková
Něco na tento způsob mi přišlo v mailové poště. Každý jsme originál a tak si každý žijeme po svém. Něco z toho dělám aniž by mi někdo radil. Mám svůj životní styl a v tomto věku ho již nehodlám měnit, protože na něj působí hodně, hlavně zdravotních důvodů, není prostoru k jeho měnění, i když bych třeba sama o své vůli chtěla změnu. Nikdy a od nikoho jsem si nenechala radit jak mám žit, co mám dělat. Přeci každý si žije vlastní život a ne ten, co se mu snaží někdo nalajnovat.
Soňa Prachfeldová
Něco podobného jsem četla v mailu. Člověk dle své nátury dělá co mu vyhovuje a co mu přináší radost.
Anna Potůčková
Spoustu aktivit z tohoto seznamu dělám. Toto shrnutí já nevnímám jako diktát či dokonce jako rozkaz, co kdo má či nemá dělat. Jsou to jen rady, jak se dá využít čas. Ne všichni můžou jezdit na kole, ale za to třeba rádi krmí ptáčky, sbírají kamínky apod.
Eva Mužíková
Marie mne svým doporučením docela potěšila..........spoustu z uvedeného dělám...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.