Psal se rok 2020

Psal se rok 2020

26. 12. 2020

Varoval mě přítel Mirus,
nechoď ven, řádí tam virus,
zarost jsem vousy i vlasy,
byly to podivné časy….

nemožno navštívit holiče,
nutno mít chráněný obličej,
vždy jenom v určenou hodinu,
nakoupit jídlo pro rodinu….

psal se rok dva tisíce dvacet,
nechci víc k němu se vracet,
budoucnost lepší jsou časy,
vyholí tvář i ostříhá vlasy….

Moje poezie
Hodnocení:
(4.9 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Pěkně zarostlý ale pry nebudou velke mrazy. Ať je ten 2021 už lepší !
Zdenka Soukupová
Zdeňku, zkuste vzít do ruky nůžky a z vousů ustřihnout proužek úzký. Určitě to sám zvládnete a zas trochu omládnete.
Danka Rotyková
Jde Vám to !
Rostislav Mraček
Nám ten virus Vánoce pokazil, i když jen nepřímo, tak vítám vaše úsměvné veršování.
Jana Šenbergerová
Až na ty vousy jsme na tom stejně, mé šedé vlasy derou se na povrch neochvějně. :-)
Marie Měchurová
Nestříhej vlasy, nehol si tvář. Uhodí zima, budeš rád, že je máš. Tak lepší nový rok 2021 !!
Jitka Hašková
Děkuji, vtipné. Doufejme, že ten příští rok bude lepší.
Dalibor Polanský
Děkuji za úsměv. :)
Eva Mužíková
Zdeňku, Tvé veršovaní mne vždy potěší. Takto narostly vousy i kamarádovi. Když už jsem se nemohla dívat, jak mu trčí pod rouškou,vzala jsem nůžky a trochu mu je přistřihla. Na to, že nejsem holička se to docela povedlo, teda z mého pohledu.
Zuzana Pivcová
Následky karantény jsou různé. Některé patří k těm úsměvným, jako např. Vaše současná podoba. Hlavně, aby vše ostatné bylo dobré, díky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.