Letošní Štědrý den
Foto autorka

Letošní Štědrý den

26. 12. 2020

Píše se rok 2020 a jsou vánoce. Někde jsem slyšela, nebo četla, že je toto číslo magické. A jak jsme se všichni přesvědčili, tak na tom něco bude. Zkrátka, když se to tak vezme kolem a kolem, magie asi zapracovala, ale ne k naší radosti. Svět byl obdarován coronavirem, což nám způsobilo nemalé starosti. Naší rodině přinesl smutek, neboť jsme v listopadu přišli o našeho milovaného pejska Amíčka. Ale o tom vlastně psát nechci.

Chci psát o Štědrém dnu. Letos jsem asi byla hodná, protože mi Ježíšek nadělil nový fotoaparát a ještě jsem si ho mohla sama vybrat. Můj starý červený Nicon dosloužil, tak jsem si našla nový červený Canon. A protože jsem zvědavá, tak jsem ho musela hned vyzkoušet. Focení mi už docela chybělo, u nás několik měsíců panovala každý den mlha a šedo, takže nebylo co fotit. A světe div se, povedlo se to na Štědrý den. Ráno bylo slunečné, tak jsem vzala foťák a běžela do ložnice k oknu a pak na balkón. A tady to zkrátím, v ložnici jsem rozbila roletu, když jsem ji chtěla vytáhnout a na balkóně mi málem vypadla jedna tabule zasklení. Tomu se říká smůla, nebo fotografická vášeň, byla bych pro to druhé.

Přikládám výsledek mého snažení. Neměla jsem možnost běžet někam do přírody, tak jsem oběhla byt a fotila, odkud se dalo. Na foťák si musím zvyknout, na hezké dny si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat, pandemii musíme přetrpět a doufat v lepší časy. Přeji všem do roku 2021 hodně trpělivosti a hlavně štěstí a zdraví.

Můj příběh
Hodnocení:
(4.8 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Naděžda Špásová
Děkuji za vaše příspěvky. Chtěla bych, aby už byl březen, ale to si ještě počkám. :-)
Blanka Macháčková
Hezké záběry mraků I s novým fotoaparátem. At ti dělá radost a ty pak nám novými fotkami. Hodně zdraví v novém roce celé rodině.
Irena Mertová
Naďo, máš krásné výhledy z okna :-)
Martina Růžičková
Bezva fotoreportáž z prvního dne bez mlhy. Tu vášeň, která se člověka zmocní, když chytí do ruky foťák, moc dobře chápu :-). Ať vám Canon dobře slouží. Přeji zdraví a štěstí v novém roce. A dobré světlo a radost z fotografování navrch.
Věra Ježková
Naďo, dobrý nápad s fotoreportáží. Tak ať se s fotoaparátem brzy spřátelíte. Budu se těšit na tvé další fotky. Hezký nový rok i tobě. :-)
Marie Seitlová
Naďo, krásný dárek ti Ježíšek přinesl. Vloni překvapil mě, ještě jsem si na něj úplně nezvykla. Máš krásný výhled.
Daniela Řeřichová
Naďo, přeji hodně radosti s novým přítelem a těším se na další pěkné fotografie.
Soňa Prachfeldová
Naděnko, foťák jsi sui jistě zasloužila, už jen za to Tvoje umělecké cukroví , přeji Ti s ním hodně krásných záběrů .
Zuzana Pivcová
Přejít na nový foťák je pro mě vždy poněkud náročné, zatímco Ty ses podle všeho s ním srovnala hned dobře. Díky za hezkou procházku.
Eva Mužíková
No konečně... už jsi dlouho nic nevyfotila. Zkrátka potřebovala jsi nový foťák.. Obdivuji jako vždy Tvé řádky, které krátce vystihují vše. Fotky opět " TVÉ", podařené... A dokonce i sluníčko na přímý záběr.... asi budeš překvapovat...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

AKTUÁLNÍ ANKETA

Podle lékařů je chůze nejzdravější pohyb. Kolik zhruba kilometrů týdně ujdete vy?

Maximálně tři

17%

Mezi třemi až pěti

15%

Mezi pěti až deseti

16%

Přes deset

27%

Nechodím vůbec, jen na nákup a k doktorovi

13%

Nevím, neumím to odhadnout

12%