Vánoční přemítání o štěstí
Ilustrační foto: pixabay.com

Vánoční přemítání o štěstí

27. 12. 2020

Štěstí se nikde neprodává,
to jenom člověk člověku dává.
Častokrát jinému, někdy i sobě.
Obzvláště často ve vánoční době.

Ten, kdo to dovede v kterémkoli čase,
poslouží jiným, i sobě zase.

A bez velkého snažení
mohl by být ráj na Zemi.

Věřte mi.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Jani, moc se mi Tvá básnička líbí. Také věřím...
Jitka Caklová
Velké štěstí, že se štěstí koupit nedá. Výměnou za mrzký peníz, by to byla velká mela. Naštěstí je ho všude dosti, u těch, co umějí ho dát. Nenajdeš ho u těch, co umějí jen brát. Nevěřím, nedoufám, protože vím. Nečekám, že šťastná budu, až se ten, či onen, to či ono změní. Štěstí je to, co žiji právě teď ♥♥♥
Alena Tollarová
Věřím :)
Dalibor Polanský
Připomnělo mi to tu píseň Nebe na zemi.. "když já vám povídám, že je nebe na zemi, pravdu mám, věřte mi." Věřím, že je krásné dávat.A stačí málo, malounko. O to víc se vrací.
Irena Mertová
Krásné...
ivana kosťunová
Věřím
Elena Valeriánová
Já ti věřím a doufám.
Marie Seitlová
Jani krásné, věřím ti a přidávám další *****.
Anna Potůčková
Věřím. Někdy opravdu štěstí je na dosah, jindy je hodně daleko. A to které je daleko, tomu musíme jít vstříc dobrým slovem, skutkem ..... Krásně jsi to zveršovala!
Jitka Hašková
Hezky napsáno.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.