PF 2021
fota:pixabay.com

PF 2021

2. 1. 2021

PF 2021

Ať každá stránka nového roku vám přinese zdraví, lásku, radost, optimismus, splněná přání a štěstí.

 Přání

NA ZDRAVÍ

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Dana Kolářová
Ano, doufejme, že se zadaří.
Hana Rypáčková
Těšme se na další shledávání..
Jana Šenbergerová
Dano, díky! Ať i tobě zdraví slouží, láska tě obklopuje, radost neschází, optimismus neopouští, přání ať se plní a štěstí tě naplňuje.
Dana Kolářová
Děkuji za milá přání a přeji vám v novém roce dobrých stránek co nejvíce.
Anna Potůčková
Za přáníčko děkuji a na konci roku 2021 řeknu, jaké to bylo počteníčko. Kéž by každý den v tomto roce sklízel jen samé ovace!
Marie Seitlová
Danuš, děkuji za přání a doufám, že ten letošní můj kalendář bude mít jen ty kladné stránky.
Jaroslava Handlová
Originální přání mě potěšilo a inspirovalo. Na každém budoucím dni snad najdu aspoň jeden klad. Ale lepší bude, když se stanou kladnými všechny stránky roku 2021, to přeji i Tobě, Dano a všem íčkařům.
Soňa Prachfeldová
Vřele souhlasím, takto knihu života v roce 2021 číst. Danuško, přeji zdraví, pohodu, se životem dobrou dohodu !
Hana Nováková
Děkuji Vám za krásné, vtipné přání, i já přeji pohodový nový rok a ještě o jednu stránku s tajnými sny a přáními navíc.
Daniela Řeřichová
Připojuji se s přáním vybalancování dobrých a složitějších stránek života.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...