Zimní peřinka
Foto: autorka

Zimní peřinka

9. 1. 2021

Zima, zima, tu je, snížek poletuje. To byla písnička, kterou jsem učila zpívat děti v mateřské škole. A také Sněží, sněží, mráz kolem běží, nebo i Padá sníh, padá sníh, pojedeme na saních. To totiž býval sníh i v Praze. Mám dojem, že za chvíli a možná už naše pravnoučata  nebudou vědět, jak sníh vypadá.

Konečně napadl sníh i u nás ve Volyni a já jsem se vydala na procházku, abych tu krásu zvěčnila, možná pro ta pokolení budoucí.

Asi jsem to stihla jentaktak, protože svítí slunce a sníh začíná tát. Je to ale krása. Bílá peřinka přikryla všechen nepořádek a ozdobila stromy domy krajkou. Sice musím dávat pozor, abych po nějakém zmrazku neuklouzla a nepoškodila si zase nohu, ale procházka to byla krásná a i pejskovi se líbila. Posílám vám tu krásu ukázat.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.2 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
Moc děkuji za krásné zimní fotečky *
Martina Růžičková
Krásná zimní procházka. Volyni to se sněhem sluší.
Soňa Prachfeldová
Moc hezké fotky, Volyne se mi líbí.
Jan Zelenka
Podobné fotky tady v Litoměřicích už nemohu dělat několik let. Bohužel člověk svou činností výrazně negativně ovlivňuje klima na Zemi. Otázkou je, zda již není pozdě na změnu.
Anna Potůčková
Hani moc děkuji za tak nádherné zimní fotky a také za hezký článek. Ne každou zimu se dají fotit takové snímky.
Jitka Hašková
Děkuji za krásnou zimní procházku.
Věra Ježková
Hani, díky za tu krásu. Já na ni stále čekám.
Zuzana Pivcová
Tak opravdu opatrně, Hani, i u nás na sídlišti to v mnoha místech dost klouže, Také mám zkušenost, že se zvířátkům líbí sníh, dokonce i kočkám. Tyhle bytové alespoň sedí u okna a pozorují, co ještě ve svém mladém životě neviděly.
Vladislava Dejmková
Je to prima pocit podělit se o tu krásu kolem sebe.
Daniela Řeřichová
Moc hezké, bílá přináší radost a čistotu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 19. týden

V pátek 10. května startuje Mistrovství světa v hokeji, jehož pořadatelem je Česká republika. Vědomostní kvíz se tedy bude tento týden věnovat hokeji.