Obyčejné odpoledne
Foto autorka

Obyčejné odpoledne

18. 1. 2021

Je úterý 12.1.21, venku krásně nasněžilo a stále sněží. Od začátku ledna chodím zase do práce. Vybrala jsem si odpolední směnu, protože ranní vstávání mi dělá potíže. Zkrátka si ráno ráda přispím. Z domova chodím ve 12.00, a tak mám vždycky nějakou časovou rezervu, tak jsem si připravila do tašky foťák, že cestou něco vyfotím. No, člověk míní, příroda mění, zkrátka mě před odchodem přepadly střevní potíže. Popisovat nic nebudu, nebojte se, jen jsem tím měla méně času na focení. Něco jsem stihla ještě dopoledne z balkónu, venku to byly pouze kačenky a potok.

Říká se, že na Nový rok o slepičí krok.  Po čtrnácti dnech už je to odpolední prodloužení dne dost viditelné. Pracujeme jen 4 hodiny, takže když jsem v půl páté vyšla ze dveří budovy, kde sídlí můj zaměstnavatel, překvapilo mě, jaké bylo krásné světlo. Vytáhla jsem tedy foťák a fotila a fotila celou cestu k domovu. Do práce to nemám daleko, jen přes Masarykovu ulici a jsem tam za chvíli, ale k focení toho bylo docela dost.

Zvu vás na obyčejnou úterní odpolední cestu z práce, snad si z nabídnutých fotek vyberete tu, která vás zaujme.  Přeji nám všem brzký konec zákazů a příkazů, které nás tolik omezují a znepříjemňují nám život.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Černý
Fuj, to jsem se lekl, že už je to zase tady..... (dnes je 22.září 2021)......
Věra Ježková
Naďo, na tvoji cestu z práce jsem se vydala ráda a moc se mi na ní líbilo. :-)
Blanka Macháčková
Zasněžené stromy a k tomu světla lamp - krása.
Jana Šenbergerová
Teď toho moc nenachodíme, proto se moc ráda procházím aspoň virtuálně a děkuji všem, kteří mi takové procházky umožňují. Navíc mě utvrzují v tom, že je u nás všude krásně, jen je třeba to odhalit a vidět. Dík!
Martina Růžičková
Hezky vám sníh cestu z práce nazdobil. Líbí se mi zejména fotky, na kterých už svítí pouliční lampy.
Soňa Prachfeldová
NADĚNKO, prošla jsem se s Tebou cestou z práce, je fajn, že máš práci na pár hodin, je to zpestření dne, ještě to máš blízko a večerní světlo dává fotkám šmrnc.
Dana Puchalská
Nad'o, Tvoje fotky se mi líbí.
Marie Seitlová
Krásné zimní město a podvečer se ti povedl nádherně zachytit.
Anna Potůčková
Jo někdy opravdu stačí jen pár kroků od domova a vznikne článek. A zima se sněhem sluší každé fotce.
Naděžda Špásová
Děkuju za vaše příspěvky, těší mě to a vážím si toho. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%