Jsem blázen

Jsem blázen

19. 1. 2021
jsem blázen
když maluji se bílou
a červený nos
si klidně připínám 

jsem blázen
když srdce maluji křídou
a vyčerpán pak
klaním se ikonám

jsem blázen
když potkal jsem se s vílou
a zvu  ji že s ní 
slunce ochutnám

jsem blázen?
Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
E. Rotterdamský - Chvála bláznivosti: "Veškeré štěstí v životě pochází od bláznivosti..." Tak nějak to je ;-)) .
Jana Šenbergerová
:-( :-) :-( :-)
Jana Kollinová
Líbí se mi tento žánr lyrické poezie. Je to poezie připomínající naše první lásky, naše první touhy a dívka na titulním fotografii je milování hodná a mohla by být snem mnoha mužů bez rozdílu věku (snad od osmi výše :-))))
Hana Nováková
Umíte žít, a proto nemůžete nikdy být blázen pro sebe, možná pro okolí, ale to vás trápit nemusí. Každý si žijeme vlastní život - hezká básnička,díky
Martin Vrba
Pozor na vilnosti s vílou, udělá z vás nejdříve opravdu blázna, kterému bude stačit jen slunce a ona a pak vás připraví o nervy i o vilu.:)
ivana kosťunová
Ano, jste, - ale báječný blázen.
Jitka Hašková
Krásné, vůbec nejste blázen, ale snílek. Uchovat si snění je důležité po celý život.
Irena Mertová
To je moc hezká básnička, musím se usmívat a hned mám lepší náladu :-). A také mne napadá, že v tarotu karta Blázna znamená: "jdi, neboj se a důvěřuj".
Hana Šimková
Ale nejste blázen. Kdo by nechtěl ochutnat slunce s vílou.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.