Příběh na 50 slov: Vůně života lV - O útočišti
foto: Zdenka Žichovská

Příběh na 50 slov: Vůně života lV - O útočišti

3. 2. 2021

Je jejím útočištěm, cit k tomuto místu ji posiluje stejně, jako přátelé. Je místem kde se cítí bezpečně a jistě, kde zapomene na všechny strasti, kde se necítí sama, kde si užívá volnosti, svobody, nemusí nic skrývat, ani před světem ani před sebou. Nutí ji postavit se k problémům čelem.

 

Příběh na 50 slov: Vůně života III - O místě

Příběh na 50 slov: Vůně života II - O životě

Příběh na 50 slov: Vůně života I - Pohádky

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jana Šenbergerová
Vida, možná mi odpověď naskočila sama.
Jana Šenbergerová
Dano, přestože se mi líbí, co jsi o útočišti napsala, vrtá mi hlavou, proč slovo s tak hezkými významy (• útulek • azyl • bezpečí • pomoc • úkryt) vychází z tak ne bezpečného základu. Ale možná to tak z nějakého důvodu právě teď vnímám jen já. • úkryt
Dana Kolářová
Děkuji za milá slova.
Elena Valeriánová
Ty prostě umíš vyjádřit ve zkratce spoustu myšlenek.
Dalibor Polanský
OPRAVA: Občas bych takové místo potřeboval.
Dalibor Polanský
Trochu bych nesouhlasil s poslední větou. Na místě, kde se cítím bezpečně, volně a svobodně, mě nic do ničeho nenutí. Jinak bych občas takové místo potřeboval. Závidím Vám.
Zuzana Pivcová
Rozumím tomu dobře, že Tvým útočištěm je místo, o němž jsi psala minule? Děkuji za další vyznání.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...