Fotoreportáž: Leden v detailech
Foto: autorka

Fotoreportáž: Leden v detailech

4. 2. 2021

Prvních třicet jedna dnů nového roku je minulostí a my jsme o měsíc moudřejší. Jaký leden byl? V beskydských končinách hodně proměnlivý. Střídaly se dny se sněhovou pokrývkou i bez ní, teploty vzduchu se pohybovaly v rozmezí minus dvacet až plus dvanáct stupňů a modrá obloha byla vzácností.

V lednu jsem se procházela po suchých, blátivých i zledovatělých cestách, brodila se hlubokým sněhem, vychutnala jsem si zvuk křupajícího sněhu i čvachtání břečky. Z mých toulek jsem tentokrát vybrala makro fotografie, snad vás zaujmou.

Přeji pěkné dny a radujme se, že se pomalu blížíme k jaru.  

fotografování příroda zima
Hodnocení:
(5 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Irena Mertová
Krásné...
Marie Seitlová
Krásné zimní fotky, na procházkách se umíš koukat. Děkuji za krásné pokochání.
Hana Nováková
I zima krásně kouzlí, děkuji za tu krásu na fotkách
Anna Potůčková
Aničko krásné lednové detaily. Moc ráda jsem si Tvé krásné fotky prohlédla, díky.
Zuzana Pivcová
Moc krásné fotky, ze kterých je patrný Tvůj vztah k přírodě. A samozřejmě také nadání vidět pro někoho možná obyčejné věci.
Daniela Řeřichová
Opět nádherná mozaika fotoobrazů, děkuji.
Dana Puchalská
Aničko, fotíš opravdu krásně. Děkuju.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...