Fotohádanka na neděli pro botaniky: 
Co to kvete v únoru?
FOTO: Jan Raška

Fotohádanka na neděli pro botaniky:
Co to kvete v únoru?

7. 2. 2021

Při procházce obcí Dobřichovice (cca 15 km od Prahy) jsme narazili v Parku na rozkvetlé kytky. Podotýkám, že to bylo 6. února a na teploměru jeden stupeň nad nulou.

Žlutě posetý park nás okouzlil a má otázka zní:

Jak se tato rostlina jmenuje? 

 

 

 

 

Fotohádanka
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5.1 b. / 19 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Ano, jeden můj talovínek je zase pod sněhem.
Zdenka Žichovská
Talovín, také mi kvete na zahradě.
Jitka Hašková
Znám tu kytičku, fotila jsem ji před rokem v Botanické zahradě Na Slupi. Je to talovín zimní, jak už bylo prozrazeno. Tenkrát už tam začínaly kvést i sněženky.
Eva Mužíková
Také jsem přišla pozdě, je to venku.:(((((
Jana Šenbergerová
Také jdu pozdě. Panu Kafkovi ale prozradím, že pokud jde o hádanky, dáváme aspoň jeden den šanci všem, aby hádali, hledali, vzpomínali. Tato zimní varianta kvete už v únoru, sotva se na chvíli trochu oteplí. U nás bychom ji marně hledali, i kdyby někde kvetla, protože jsme od noci zase pod sněhem. Díky za ten jarní koberec. :-)
Anna Potůčková
Tak jsem přišla k hádance pozdě, již je prozrazeno! Neměla jsem dens čas tu být dříve, ale nevadí. Budu hádat příště.....
Karel Kafka
Já prozradím: jde o talovín zimní.
Elena Valeriánová
Aleno, ty jsi viděla podběl. Tak toto opravdu podběl není.
Marie Seitlová
Také vím a nepovím.
Libuše Heulerová
Myslím, že to je - https://www.i60.cz/featured-photo/?page=17&search_params%5Bname%5D=heu&search_params%5Btitle%5D= Kvete mi na zahrádce.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.