Skrývačka

Skrývačka

9. 2. 2021

Protože se vám, dle ohlasů, Romanovo hledání zvířátek líbilo, tak vám nabízím trochu náročnější skrývačku, která mi i s hodnocením přišla mailem.

Jelikož v současné době už máme vyděláno a není, tak říkajíc, do čeho píchnout, můžeme v klidu a pozorně studovat obrázek, který je v titulku. Je na něm uschováno 11 lidských tváří. Pokud jich najdete alespoň 10, máte vynikající pozorovací schopnosti. Pokud najdete alespoň 8 tváří, jste dobrý pozorovatel. Většina lidí prý najde jen 4 až 5 tváří. Když ani to se vám nepodaří, znamená to prý hlásící se latentní projev nemoci s tím německým jménem, Alzheimer. No, věřte tomu dneska.

Držím všem palce při hledání, dejte si na čas, zkoušejte pohled zblízka i z větší vzdálenosti, pomáhá to. Vyluštění najdete v dalším mém článku.

Fotohádanky
Autor: Radovan Cakl
Hodnocení:
(5.1 b. / 20 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
To jsem opravdu jediná, kdo tam vidí hlavu koně ?
Eva Mužíková
Při troše fantasie jich vidím deset.
Dana Puchalská
Viděla jsem jich taky 11.
Irena Drob
A co když jich vidím 12?
Libuše Křapová
Zatím deset :-) jedenáctou pohledám.
Hana Šimková
Hurá, mám jich 11
Jitka Chodorová
Mám jich 11, ale úplně jista si nejsem, jsem zvědavá na Tvůj další článek. Jinak díky.
Jana Šenbergerová
Moje bujná fantazie jich tam objevila ještě víc. Možná by mě to dostalo do Bohnic. :-)
Alena Vávrová
Asi že už jsem to někdy viděla, tak docela rychle 10, možná 11.
Zdenka Soukupová
Myslím, že mám 11, ale možná mám jen velkou fantazii. Těším se na vyluštění.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...