Vyluštění Skrývačky

Vyluštění Skrývačky

10. 2. 2021

Tak co, našli, našli? Uznávám, že najít všech 11 tváří dá trochu zabrat. A pokud jste našli jen 4, pořád se můžete vymluvit na špinavé brýle. Proč hned myslet na toho „němce“, ne? Tak si to porovnejte s mým původním hledáním. Sdělení Jany, že jich našla víc, mě nakoplo a začal jsem hledat. Našel jsem 2 další. Pak jsem ještě hledal na netu, jestli nenajdu vyluštění s vyšším počtem tváří. Našel jsem obrázek se stejným ohodnocením v zadání https://www.psina.cz/data/obrazky/189/najdi-tvare.jpg , ale po delším hledání jsem ten obrázek našel na vietnamském webu s tímto hodnocením: “Na první pohled můžete vidět pouze tvář muže, který jezdí na koni. Ve skutečnosti je ale na fotografii celkem 14 tváří. Pokud najdete ještě zbývajících 13, jste určitě génius!“ Takže můžete pokračovat v hledání, fantazii se meze nekladou. Vyluštění s 13 tvářemi dám den po zveřejnění tohoto článku na můj profil do galerie 02-úpravy s avízem na chatu FD.

Fotohádanky
Autor: Radovan Cakl
Hodnocení:
(5.1 b. / 11 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Lišková
Místo koňské hlavy vidím vpravo dole spíše hlavu oslíka, jeden obličej je také vlevo, ve vodě.
Zuzana Pivcová
Já zase ještě vidím hlavu pod levým zeleným stromem. Má široký nos a její ústa jsou zároveň okem hlavy zakroužkované, níže. Koňskou hlavu také hledám marně.
Zdenka Žichovská
Ty zakroužkované jsem viděla všechny, asi neumím počítat. Teď vidím i tu s rozevlátými vlasy, jak píše Ivana K. Krásně vykreslený obličej větvičkami - teď, když to vím, divím se, že jsem to předtím neviděla. Ale tu koňskou hlavu nevidím.
Anna Čípová
Radku, jsem zvědavá a určitě se podívám do galerie.
Soňa Prachfeldová
zpovzdálí jsem našla ještě 2 tváře, celkem 13. Díky za milé povyražení Radku.
Alena Vávrová
Já vidím další obličej i v těch břez. větvičkách vlevo od kmenu.
Zdenka Soukupová
Našla jsem 11, ale jednu jinou, než je tu uvedeno. I tak dobrý, ne?
Jana Kollinová
Stačí mi mých 9, další jsem jen odhadovala. Líbí se takové příspěvky. Nemusím se zabývat pandemií ani naší permanentní politickou krizí, mohu se jen bavit. :-D
ivana kosťunová
A u té břízy vlevo úplně dole leží hlava koně. Jasně vidím tlamu a nozdry
ivana kosťunová
Vpravo ta bříza-ty tenké větvičky dávají dohromady obličej s dlouhými rozevlátými vlasy

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.