Zdravý doping
Foto autorka

Zdravý doping

16. 2. 2021

Druhá únorová neděle se probudila do jasného a slunečného dne. Slunce se zase ukázalo v celé své kráse a zvalo na procházku do přírody. A tak se stalo, že místo kávy po dobrém obědě jsme vyrazili ven, kafe neuteče.

Tentokrát jsme si vybrali Skorotice, což je okrajová část města, která je nedaleko našeho sídliště. Rostou zde domy jako houby po dešti, jeden vedle druhého. Příroda je tu hezká, ale soukromí obyvatel je na nule. Jak se říká, vidí jeden druhému do talíře. Bydlet bych tu fakt nechtěla.

Samozřejmě, že foťák byl nezbytnou součástí naší procházky. Chodili jsme bílou krajinou, cesty byly projeté, ale nesolené, modrá obloha  bez jediného mráčku byla třešničkou na dortu této procházky. Cítila jsem, že tenhle přírodní doping mě hezky nabil před zítřkem, kdy mě čeká jedna nepříjemnost, a to test na covid. Vzhledem k tomu, že se učím vyznat se v nové úpravě fotek, prosím o shovívavost. Příště to snad bude lepší.

Zvu vás na procházku Skoroticemi a přeji všem pohodu a zdraví. Už se opravdu těším na jaro.

 

cestování výlet
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eva Mužíková
Také jsem se s Tebou ráda prošla. Sluníčko je na focení velké plus, ale musí se to umět. A to Ty umíš...
Eliška Murasová
Naďo, počasí nas všechny vytáhlo ven. Objevuj i nadále, hezky jsem se s Tebou prošla.
Marie Seitlová
Naďo krásná slunečná fotoprocházka.
Martina Růžičková
Krásná slunečná a zasněžená procházka. Počasí jako stvořené pro fotografy. Děkuji za pěknou fotoprocházku :-).
Daniela Řeřichová
Naďo, ráda jsem se prošla pro mne neznámým místem. Neděle přímo vybízela, abychom tu bílou nádheru zdokumentovali.
Věra Ježková
Naďo, díky za krásnou procházku. I když si sníh ještě užívám, proti jaru bych nic neměla. :-)
Zuzana Pivcová
Moc hezká procházka jako vždy. Díky a foť všude, kam půjdeš.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%