10 důvodů proč je 
kniha lepší než počítač

10 důvodů proč je
kniha lepší než počítač

29. 11. 2012

10 důvodů proč je kniha lepší než počítač:

1. Knihu můžete otevřít a číst kdekoliv a jak dlouho chcete, u počítače se bez elektřiny neobejdete a ani baterie v laptopu nevydrží věčně.

2. Kniha neztrácí svou hodnotu, počítač ano a hodně rychle…

3. Přílišné sezení nad knihou či počítačem kazí zrak, ale u knihy mnohonásobně pomaleji.

4. Kniha se po zlých nesympatických spolužácích hází lépe než PC.

5. Hozená kniha se nerozbije, hozený počítač ano.

6. Během četby knihy se vám nemůže stát, že vyskočí okénko s tím, že během čtení došlo k chybě, vypršela licence nebo že je nutný restart.

7. U knihy se nemusíte bát, že ji napadne nějaký nestydatý vir.

8. Vaši potomci knihu ocení více než starý počítač, který bude v jejich době dávno překonán, bude zabírat hromadu místa a nebude se hodit ani do muzea.

9. Když se vám z knihy ztratí pár stránek, obsah si lehce domyslíte a v užívání knihy to nezabrání. Když se vám ale z počítače ztratí pár součástek, tak už si většinou ani neškrtnete.

10. Když ztratíte knihu, může se objevit poctivý nálezce, který ji rád vrátí. Když ztratíte počítač, na poctivé nálezce můžete zapomenout.

(z emailové pošty)

Souhlasíme…?!

Hodnocení:
(1 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zdena Proboštová
No myslela jsem si, že když si pořídím tablet, nasoukám do něj něco knih, tak mám vystaráno. Mám, ale jenom v místnosti, venku v parku na lavičce mám akorát pěkné zrcadlo, dražší kus by to asi nedělal, ale pořizovala jsem si ho na recepty na vaření a to slouží dokonale. A najednou jsem našla zalíbení v městské knihovně a taky v literatuře faktu. Člověk se holt věkem mění.
Jana Šenbergerová
Život bez knih si nechci ani představit, natož ho zažít. Navíc ve svých knihách si mohu podtrhovat a dělat poznámky a brát si je do postele.
Hana Procházková
Když si ve veřejné knihovně půjčím 4 knihy, dám je do jedné tašky - 4 počítače bych asi neunesla .....
Dana Kolářová
Růženko, i když se PC snaží, knihy u mne stále vítězí.
Dana Kolářová
Paní Olgo, souhlasím, cítím to stejně.
Růžena Antlová
souhlasím souhlasím jenže poslední dobou knihy kvůli PC zanedbávám.
Olga Štolbová
Souhlasím,všemi deseti,bez knih bych vůbec nežila.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...