S Botswanou máme šlus...
Ilustrační foto: Pixabay

S Botswanou máme šlus...

2. 3. 2021

Milí přátelé íčka, mám smutnou zprávu. S výletem do Botswany máme šlus, finito, konec...

Ministerstvo zdravotnictví občanům ČR  od 26. února do 11. dubna zakazuje vstup do zemí s extrémním rizikem výskytu  mutací koronaviru. Konkrétně se jedná o BOTSWANU, Brazílii, Eswatini (Svazijsko), Jihoafrickou republiku, Keňu, Lesotho, Malawi, Mosambik, Tanzánii (včetně ostrovů Zanzibar a Pemba), Zambii a Zimbabwe. 

A máme to! 

Tak si alespoň zavzpomínejme, vy později registovaní na íčku budete koukat, jak jsme cestovali v roce 2015.

Nutno číst i komentáře.

To nemělo chybu, jaká tu byla legrace!

Jen, Evo, nevím, kam se ztratily ty bezvadné fotografie?

https://www.i60.cz/clanek/detail/10652/s-magazinem-i60-na-vylete-v-africe

Tak, šťastnou cestu a držte si klobouky!

To bude jízda!

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
VANDA Blaškovič
VANDA Blaškovič25.1.2015 19:48 Holky, to vám byla jízda ! Ještě ted mi v uších hvízdá. Příště berem autobus a vyjedeme na Elbrus! Už ted nám hoří líce, pojede nás mnohem více !...:)) Ano, pojede nás mnohem více 3.3.2021, tak ahoj zase někdy....:) až skončí ten nouzový stav...vyrazíme!
Helena Přibilová
Tak to jsem měla štěstí, že se mi podařilo většinu z výše jmenovaných zemí navštívit. Tenkrát v nich bylo ještě bezpečno. Vrátí se někdy ta doba nebo zůstanou už jen vzpomínky...?
Eva Mužíková
Libuško, tentokrát vezmeme sebou Jindřicha i Ferdýska, aby jim doma nebylo po Tobě smutno..... Uběhlo již pár let od vzniku této "akce", ale stále si vzpomínám na radost při čtení vašich ohlasů. Vando v dnešní smutné době jsem se při čtení básničky a hlavně komentářů pobavila... Fotomontáže jsem tenkrát ještě zvládala, tak gazík mohl uvézt celou výprav, včetně křečíka, Vendíka a Bertíka:))).. Myslím si, že dokonce Lidmilka vytvořila fotomontáž jak jede za námi na nějaké pramici?? Že bychom zase vyrazili???
Libuše Křapová
Kašleme na ministerstvo, jedeme hned. Jen co naskládáme potřebné množství respirátorů :-)
VANDA Blaškovič
Sońičko, vyjedeme hned jak to ministerstvo dovolí...:) Eva to zase sepíše a to si piš, že na tebe nezapomeneme!
Soňa Prachfeldová
Možná, že něco doma najdete. Možná by bylo dobré, vyjet znova a ne že na mě zapomenete.
Dana Puchalská
Díky za znovu výletu. :-) :-) :-)
VANDA Blaškovič
Kde je náš Honza, Honzíček? ♥ Aby sem dal sto hvězdiček ?!!
Eva Mužíková
No to byla opravdu velká " akce", ty komentáře stojí za to číst.... fotky záhadně zmizely, jednu objevila Alenka T. To jak jsme naskládané v gázíku, včetně. křečíka... Pobavte se:))
Marie Seitlová
Ano, byla to velká legrace, kéž by se našly nějaké fotky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...