Fotoreportáž: Stromy a já 2
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Stromy a já 2

8. 3. 2021

Druhé povídání o stromech jsem už pojala jako fotoreportáž. Tentokrát jsme sobotní slunné odpoledne strávili na Golfu. O tomto sportovním areálu jsem už také několikrát psala. Trochu jsme se báli, jestli nás v současné nehezké situaci vůbec pustí dovnitř, ale u brány byla spousta lidí odcházejících a přicházejících, takže jsme se v pohodě a v rouškách vydali na procházku.

Krásné, i když trochu větrné počasí, vyhnalo z domovů jak lidi, kteří se šli jen projít, tak  milovníky tohoto sportu. Tak jako na kopci i tady je vysázena spousta stromů, na některých je vidět, že jsou tu už hodně dlouho, hlavně tu převládají břízy. Rybníky byly ještě částečně zamrzlé, ale jaro už se pomalu hlásí o své právo.

Nabízím k nahlédnutí přírodu, o kterou je dobře postaráno, ono taky hledat golfový míček v metrové trávě, by asi nebylo to pravé ořechové. Přeji všem pohodu a štěstí.

 

můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 16 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jan Zelenka
Naďo, jestli také při procházkách objímáš stromy. Je v nich síla přírody. Mně to s artrózou moc nejde.
Soňa Prachfeldová
Je vidět, že lidé musí ven do přírody, ještě , že máme takových míst dostatek. Teď je to pro probouzející přírodu všelijaké, v noci mrzne, přes den svítí slunce, ale ona si s tím poradí, jako každoročně.
Naděžda Špásová
Děkuji za slova chvály, mám radost, když můžu někomu udělat radost, i když jen virtuální. :-)
Irena Mertová
Hezká předjarní procházka...
Marie Seitlová
Krásně jsem se s tebou prošla, prohlédla jsem si stromy pod krásnou modrou oblohou.
Martina Růžičková
Hezká procházka. Ráda jsem si ji na fotkách prošla s vámi.
Helena Přibilová
Děkuji za krásné fotografie předjarní přírody. Pro mě je každá vycházka, ať už skutečná nebo virtuální, balzámem na duši.
Elena Valeriánová
Ty jsi neúnavná fotografka. To já dnes s bídou 4x vyfotila jednu břízu. pořád to nebylo ono, pořád jsem nebyla spokojená. Pak se zase zatáhlo. Pořád hledám nějaký krásný strom solitér a pořád nenacházím. Hledám dál.
Anna Potůčková
Díky za opět moc hezké fotky ze Tvé vycházky.
Dana Puchalská
Krásný fotky v kraji,kam jsem se nikdy nedostala, až teď.. ... Děkuju Nad'o. Stromy má rádo hodně lidí a není divu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.