...a Duha se rozprostřela nade mnou a já jsem věděla, že Bůh je se mnou....
FOTO: autorka

...a Duha se rozprostřela nade mnou a já jsem věděla, že Bůh je se mnou....

9. 3. 2021

Mít tento pocit znamená spokojenost....

Mít tento pocit znamená mír v Duší....

Mít tento pocit je vnitřní svoboda, která s nikým nesoutěží...

Není důležité být nejlepší...nej...nej...

Stačí být k lidem laskavý a přát každému štěstí a Milost...

Lidé si vymysleli čas, vymysleli si různá slova a jejich duch dle toho žije, stárne...

Přej a bude ti přáno....je moje MOTTO....

Děkuji.

 

Dana

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Eliška Murasová
Danuško, jste čistá duše a nesmírně laskavý člověk.
Soňa Prachfeldová
Dano žijete bohatým vnitřním životem , děkuji za ta milá slůvka.
Alena Velková
Ahoj Dano, je to moc hezké a ta fotka k tomu je fajn.
Danuše D'Engeli
Moc děkuji milí přátelé, tyto pocity mám již od útlého mládí....vidím tento svět za závojem...toto vše se projevuje kreativitou ve snaze vše na papír napsat, ve fotografíích zprostředkovat....a dalších možnostech, které jsou nám nabízeny...jen náš rozum nám říká, to nemůžeš, to nesmíš...ale srdce, naše intuice nás k této kreativitě vybízí...tento nehmotný svět není bláznovstvím...tento svět je vyjádřením podstaty smyslu našich životů...a všechny naše duše po tomto touží, ačkoliv se na nás ze všech stran od mládí jen samé zákazy a příkazy hrnou...překročit tyto stíny je vítězstvím Lásky.. Děkuji Dana
Jana Šenbergerová
Jitko, souhlasím, že "nepoznané se stěží chápe". Přesně tak to je. Některé prožitky jsou opravdu nepřenosné. Že se spálíme, když sáhneme na rozžhavená kamna, o tom nepochybujeme, to je vidět. Že se dotkneme čistého Bytí už tak jasné není, dokud to neprožijeme na vlastní kůži.
Jitka Caklová
Paní Švancarová, reagovala jsem dle momentálního pocitu a když píši nikdy nevím zda jde o pravdu, nebo jen o určitou domněnku. Když mi ale mé myšlenkové pochody někdo "posvětí", jako Vy, ve 13:19, je to příjemný pocit :-)
Alena Švancarová
Paní Caklová máte naprostou pravdu.
Alena Švancarová
Velmi hezké,obrázek k textu výstižný,nebo to mám napsat opačně?Obojí je pravda.Už včera na mě foto a text pod ním zapůsobil.
Dana Puchalská
Moc pěkné rozjímání o čase.
Zuzana Pivcová
Krásné, Danuškoi, kéž by tento pocit mělo co nejvíc lidí.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...