Příběh na 50 slov: Vůně života VIII - O jaru
FOTO: Dana Kolářová

Příběh na 50 slov: Vůně života VIII - O jaru

20. 3. 2021

První jarní den!
S ním příslib krásných dnů,
nových nadějí a radostných očekávání.
Hýří paletou barev
Cvrlikají ptáci
Pramínky vody zurčí
Chomáčky mechu se zelenají
Líbezné květy sněženek
Hřejivé paprsky slunce hladí
Vítr fouká, mazlavé bláto suší
Čas běží
Květy stromy krášlí,
krajem se linou opojné vůně
Příroda láskou žije…

Můj příběh poezie
Hodnocení:
(5 b. / 18 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Moc hezky jsi uvítala první jarní den. Děkuji a těším se, že i další dny budou takové jako v Tvé básni.
Daniela Řeřichová
Děkuji za naději.
Marie Seitlová
I já se již těším na jarní dny, plné sluníčka, květinek a práci na zahradě. Krásných jarních 50 slov, díky. Jano a Pavle, blahopřeji k výročí.
Jitka Hašková
Je to krásné, ale zrovna dnes je situace jiná, nasněženo, zima a vítr. Ale určitě už brzy bude lépe.
Elena Valeriánová
Čas běží, jako jediná spravedlnost, měří všem stejně. U nás je dnes zimní počasí, paní Zima nechce pustit otěže z ruky. Těším se až se jaro, o kterém tak krásně píšeš, probudí i u nás. Jani a Pavle, blahopřeji.
Jitka Caklová
Dano, dík za 50 hřejivých slov plných naděje a krásnou Podeňku, a obojí s dovolením přeposílám Janě a Pavlovi k jejich výročí ♥
Dana Kolářová
PS Dodatek ♥♥♥ Konečně jsem našla místo kam jsem si napsala, jak se posílá srdíčko :-)
Dana Kolářová
Jano, děkuji a přeji vám pohodový slavnostní den a mnoho dalších let společného života spolu s plnou nůší zdraví.
Jana Šenbergerová
A my dnes slavíme 10. výročí společného života. Vůbec nám nevadí, že u nás vypadá jaro spíše zimně, protože důležitější je pro nás teplo domova, který jsme pro sebe navzájem vytvořili. Přesto se těšíme, až to bude tak, jak krásně píšeš. Díky za jarní pohodu, Dano. ♥♥

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.