Dar od Pána
Ilustrační foto: pixabay.com

Dar od Pána

27. 3. 2021

Seslal mi Pán z nebe covid.

Proč bych měl se na něj zlobit?

Skláním se s pokoru tiše,

před pokynem z boží jeho říše.

 

Nic to že v bolestech ležím,

napojen v dýchací režim,

svůj život pozemský neskutečný,

opouštím s nadějí již v ten věčný.

 

I za své blízké děkuji ti Pane,

pochopí, stalo se, co každému se stane,

žal i slzy v tiché své bolesti potlačí,

za spásu u Tebe modlitba postačí.

 

Otče náš jenž jsi na nebesích,

nad námi nahoře či jinde kdesi….

Moje poezie
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Následuji Jarku a doufám, že si to přečtete. Dokážu se vžít alespoň trochu do obdobné bolesti a přeji Vám hodně sil.
Jaroslava Handlová
Zdeňku, předpokládám správně, že tato modlitba je za Tvoji ženu? Je mi to upřímně líto, přijmi moji hlubokou soustrast.
Jana Šenbergerová
Nad tím si pán bůh jistě myje ruce, člověk je někdy mnohem větší škůdce, a to nejen tělem, mnohem více myslí. Krade, vraždí, sprosťačí a syslí.
Soňa Prachfeldová
Věřím, že už je čas, aby taková pohroma odešla, jestlipak dojdeme k poznání, kdo to na nás seslal ? S umíráním snad nejde smířit se , i když nám to stejně nepomůže. Přeji hodně zdraví !
VANDA Blaškovič
Tak Ty to tedy schytáváš, kamaráde....brala jsem to tak, že všeho moc škodí a že nestojíš o takovou jeho pozornost. Není to rouhání a ptám se s Tebou: Proč? Proč? Proč to všechno...?? Zdeňku, hodně zdraví a sil, prostě musíš...
Marie Faldynová
Křesťané taky umírají na covid, ale vědí, že jdou domů. A že jim s Pánem Ježíšem bude líp.
Irena Mertová
I když rebelie nebo ironie, stejně je mi z toho smutno :-).
Zdeněk Horenský
Zajímavě vyznělo v diskuzi, měla to být snad spíš parodie, výtka, rebelie - možná viz ten konec....
Irena Mertová
Je to moc smutné, i když pěkně zveršované.
Dalibor Polanský
ale fuj! modlitba

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.