Jsi stále se mnou
Ilustrační foto: pixabay.com

Jsi stále se mnou

2. 4. 2021

Byl jsi, má lásko, hrozen vína,
plynoucí mraky nade mnou,
světelný tok, jenž nezhasíná,
a květy s vůní tajemnou.

Byl jsi má chladná voda v tůni,
sliby splněné bez ptaní,
nevšední krása na výsluní
a noční šepot do dlaní.

Byl jsi můj výhled do okolí,
mé tajné přání, jak chci žít,
jsi stále se mnou, až to bolí,
ne, lásku nejde opustit.

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 27 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Anna Potůčková
Opět moc hezká básnička, jak jinak než o lásce. Stejně jako většina i já Ti přeji moc, aby jsi našla velkou lásku.
Alena Švancarová
Krásné.Pravdivé.Nelze nenávidět koho jsme jednou milovali a nelze zapomenout i kdyby člověk chtěl.Ale je to tak dobře.Moc hezky zveršované.
Eva Mužíková
Zuzko, přála bych Ti prožít ještě jednu takovou velkou lásku. Nádherná báseň.
Alena Várošová
Vyjímečná,nádherná poezie Zuzko,dobře jsi vystihla vyznání svoji možná naplněné,možná nenaplněné lásky.Jaký cit se probouzí stále v Tvých myšlenkách.Děkuji nejen Tobě Zuzko,ale i Haně N za krásný pravdivý příspěvek.
Hana Nováková
Procítěné, dojemné, přímo ze srdce. Duše tvoje stále touží, po tom, co leta nelze však již mít, leč síla prožité lásky v ní zůstane navždy. Slzy jsem měla na krajíčku. Nevím, zda v dnešní době, je možná taková to síla lásky, a proto si vážím těch, kteří ji stále v sobě nosí, jsou o proti jiným navždy obohaceni tím, co je jen mezi nebem a zemí. Krásné dny, Zuzko....
Jitka Hašková
Velký dík za krásu.
Jana Šenbergerová
Díky za báseň plnou lásky. Sváteční pocit pro sváteční den. ♥
Dalibor Polanský
Láska zůstává i když to někdy bolí. Hezké vyznání.
Věra Ježková
Zuzko, děkuji moc za tu dojemnou krásu. ♥

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.